Kelionės autobusu

Ipcc ataka ant avialinijos pramonės

parašė , 2017-05-06 21:32

Teisinga, kad pagaminti reisiniai lėktuvai kaitina ir daro taip aukščiuose, kurie labai šąla, kad prasidėtų, tačiau svarstydami apimties atmosferą viršuje ten, net nepaisant to, kad plonesnis negu jūros lygyje, padarykite 1,000s avialinijos skrydžių kasdien tuose aukščiuose, aukoja pakankamai karščio ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų, kad pakeistų kažką? Turbūt ne, tačiau IPCC skyrė į avialinijos pramonę kaip į didelį šaltinį šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos – CO2 būti tikslus. Taip, kai jūs deginate Žibalą – daug kaip dyzelinis kuras jūs gaunate CO2. Ir taip, reisiniai lėktuvai tikrai pagamina daugiau oro užteršimo, apmokestindami ir laukdami į pakilimą, bet kaip didelis reikalas yra tai iš tikrųjų?
Skaityti toliau “Ipcc ataka ant avialinijos pramonės” »

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.

Kodėl privačios oro uosto perkėlimo paslaugos Tailande naudojimas yra neabejotinai saugiausias pasirinkimas

parašė , 2017-04-04 22:56

Tailandas yra iš tikrųjų vienas iš gražiausių šventės maršrutų visame pasaulyje, girdamas gausą didelių, flavourful gatvės maistas, neįtikėtini peizažai (miškas apėmė kalnus šiaurės ir senoviniuose paplūdimiuose pietuose), ir iš tikrųjų žavi kultūra, tokiu būdu tai yra nenuostabu, kodėl labai daug žmonių važiuoja ten kasmet, kad gautų to skonį; turizmo ministras pranešė, kad beveik 30 milijonų užsieniečių aplankė savo paplūdimius, šventyklas ir barus 2015, ir laukiama, kad skaičiai 2016 & 2017 bus aukštesni, siekdami rekordinius skaičius.

Gavimas aplink Tailandą yra palyginti lengvas, su daug pasirinkimo. Jūs galite skristi nuo Bangkoko į Pietų sritį su reliatyviu lengvumu, ir yra daug trenerių, mikroautobuso paslaugų ir taksi firmų
Skaityti toliau “Kodėl privačios oro uosto perkėlimo paslaugos Tailande naudojimas yra neabejotinai saugiausias pasirinkimas” »

Didžiojo Kanjono lėktuvo kelionės – 5 patarimai bauginantiems skrydžiams

parašė , 2017-02-16 09:27

Pavasaris yra ore, ir vasara netrukus bus čia, ir tai reiškia, kad tai yra atostogų laikas. Padarykite šias atostogas vienas, jūs niekada neužmiršite, imdamas nuotykio kelionę. Nėra jokio geresnio pasirinkimo negu antraštė į Vegą ir lėktuvo kelionės po Didįjį Kanjoną paėmimas.

Yra keli pabandyti ir išbandyti patarimai, kuriuos jūs galite panaudoti, kad padėtumėte suplanuoti geriausią galimą kelionę.

#1 Naudojimas internetas, Rezervuodamas Jūsų Kelionę

Labai lengva nupirkti jūsų kelionę tinkle. Jūs galite lengvai ieškoti visų pasiekiamų kelionių ir rezervuoti tokį, kurio jūs norite. Ne tiktai, kad, jūs gausite žemiausią kainą, kai jūs rezervuosite savo kelionę tinkle. Interneto norma yra žemesnė todėl, kad jūs rezervuojate kelionę savarankiškai ir vengiate mokesčių, pridėtų komercinio atstovo
Skaityti toliau “Didžiojo Kanjono lėktuvo kelionės – 5 patarimai bauginantiems skrydžiams” »

Kodėl jūs turite nupirkti dažnas lakūno mylias

parašė , 2017-01-31 16:19

Jei jūs važiuojate tarptautiniu mastu dažnai tada, jūs esate idealus asmuo, kuris turi nupirkti dažnas lakūno mylias. Jei jūs išpirksite savo mylias, kad nupirktumėte bilietą, jūs pamatysite, kad pirmosios klasės bilieto gavimas bus daug pigesnis negu to be bet kokių mylių pirkimas. Iš tikrųjų, kai kuriais atvejais, kaina pirmosios klasės bilieto su myliomis išeis, kad būtų mažiau, negu dukart ekonomikos bilieto kaina. Nėra kad didelis?

Tačiau, sunkiau rinkti mylias. Jūs negalite priklausyti tiktai nuo skridimo, kad uždirbtumėte mylias. Tai yra labai lėtas, ir keli rizikuotų pasakyti, brangus metodas. Populiariausias metodas naudoja kreditinę kortelę. Tačiau, jums reikia gero kredito rezultato, kad gautumėte kreditinę kortelę, kuri turi maksimumo apdovanojimų programą
Skaityti toliau “Kodėl jūs turite nupirkti dažnas lakūno mylias” »

Atraskite Manilą – rytų Roma

parašė , 2016-09-27 20:55

Jei jūsų kelionės biudžetas yra garbanotas, ir jūs norite išleisti daugiau jūsų kelionėse po miestą negu ant sutarimo, tai Airbnb užsakymas būtų tikėtinas pasirinkimas.

Nacionalinis muziejus Filipinų, esančių mieste, vaidina pagrindinį vaidmenį restauravime ir įvairių paveldo svetainių saugojime po visą šalį. Tai yra mokslinė, mokomoji ir kultūrinė įstaiga su daugeliu parodų toks kaip antropologine, archeologinis, ethnographic ir regimasis meniškumas. Užgrobkite pelningus Filipinų avialinijų reikalus ir gaukite galimybę pasimokyti apie šalies kultūrą iš geriausio versle. Kita muziejų vertė vizitas yra Sostinės Manilos, Rizal Šventovės ir filipinų Žmonių Muziejaus Muziejus.
Skaityti toliau “Atraskite Manilą – rytų Roma” »

Pigiausios kelionės užsakymas ima ant 3 pagrindinių elementų

parašė , 2016-07-26 20:31

Yra kažkas didelio apie pasaulio matymą. Jei jūs norite važiuoti ir pamatyti skirtingus daiktus, jūs galite lengvai padaryti taip, nelaužydamas banko. Pasiekiant vietą, kur jūs sugebate padaryti tai, neprarandant daug pinigų nėra sudėtinga, kai tik jūs sužinote, kaip sujungti skirtingas paslaugas kartu. Tai pasakyta, svarstykite kitą gedimą 3 pagrindinių elementų, kurie padės jums pasidaryti labiausiai iš kelionės aplink šalies viduje ar tarptautinis.

Pigių Skrydžių užsakymas

Pirmas daiktas, į kurį jūs turite pažiūrėti rezervuoja pigius skrydžius. Knygos skrydžiai, kurie yra vienas kelias, ir yra nukainoti. Būdas nukainoti tai ieško pasirinkimo, kuris nėra prabangos ribų viduje., Pavyzdžiui, rezervuokite skrydį vidurnaktį, ar 4 ryte. Dauguma žmonių nenori važiuoti nelygines valandas, bet jei jūs būsite lankstus, jūs gausite pagrindines santaupas
Skaityti toliau “Pigiausios kelionės užsakymas ima ant 3 pagrindinių elementų” »