Kaip gauti geriausią kelionę patiria, mindydamas iš jūsų kelionės zonos

parašė , 2017-09-15 11:44

Dauguma laikų, kad ir kada mes važiuojame, mes negalvojame apie išbandymą mūsų ribų ir matome, kaip toli mes galime nueiti. Mes norime išbandyti naujus daiktus, bet ne jei mūsų privertimas mindyti iš mūsų patogumo zonos. Tačiau, kiekvienas negali niekada iš tikrųjų patirti kelionės džiaugsmo, jei jie netęsia jaudinančių ir naujų nuotykių. Ir ne, nėra iš tikrųjų nieko, kad bijotųsi. Tačiau, jei jūs esate vis dar svyruojantis apie tai, tada yra keli daiktai, kurie galėtų padėti jums išimti kai kuriuos kūdikio žingsnius ir avantiūrą iš jūsų patogumo zonos. Jie yra tik paprasti daiktai, kurie galėtų padėti jums pasidaryti patogūs su šia sąvoka anksčiau, negu jūs paimsite didžiulius šuolius į ją.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Panaudokite geresnę kelionės techniką, Vienas toks pavyzdys naudoja avialinijos mylias. Yra daug pranešimų apie orines mylias, turėtas papratimą žmonių gauti geresnius kelionės reikalus, kurie yra pigesni tolimoms vietoms. Vietoms, kur avialinijos nėra pasiekiamos, panaudokite vietinius transportinius matus, kurie yra pasiekiami rajone. Tai yra nuostabus būdas ištirti vietinę kultūrą be to, ir jūs pasieksite, kad bendrautumėte su daugeliu vietinių gyventojų.

2. Pabandykite pradėti pasikalbėjimą su vietiniu gyventoju, geriausias būdas žinoti apie kultūrą kalba su vietiniais gyventojais, gyvenančiais ten. Joks reikalingumas perskaityti knygas ar straipsnius, viskas, kurį jūs turite padaryti yra pokalbis su kažkuo, kas gyveno ten kadangi jie gimė. Šitie žmonės tiesiog eina, kalbėdami Wikipedia ir turi visą informaciją, kurios jūs galėtumėte reikėti apie kultūrą. Taip kitas kartas jūs lankote naują vietą, bandote sakyti sveikas artimiausiam vietiniam gyventojui, ir jūs nežinote tai, ką jūs atrasite.

3. Pabandykite daryti kažką, kurį jūs niekada nepabandėte, anksčiau Ir ne, tai nesukelia kažko mažo ar nereikšmingo! Jei jūs iš tikrųjų norite pasiekti, teisinga kelionės patirtis tada bando kažką jaudinančio, į kurį jūs normaliai nerizikuosite. Tai gali būti adrenalino pumpavimo veiksmu tokiu kaip uolos nardymas, dangaus nardymas ar net paprasti aktai tokie kaip stadijos vietiniame karaokės bare tęsimas. Visa tai priklauso nuo to, kaip jūs suprantate, koks tas skirtingas daiktas yra.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Pabandykite Važiuoti Vienas, Tai gali atrodyti kaip gąsdinimo perspektyva, bet tai iš tikrųjų yra daugiau malonumo, negu tai atrodo kaip. Kelionė vieniša duoda jums daug laiko pats atspindys ir leis jums laiką pasidaryti labiau net nepriklausoma. Kelionė vieniša taip pat leidžia jums atrasti ir klajoti aplink vietą būdu, kuriuo jūs normaliai neklajosite aplink su jūsų draugais.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.