Kelionės autobusu

Geriausia Tailando patirtis

parašė , 2017-10-15 08:42

Atogrąžinė Pietryčių Azijos šalis, kad sodrus su nuostabiu rinkiniu vaizdingų natūralių peizažų taip pat kaip ypatybių, kurios gali pataikauti bet kam, Tailandas yra tarp labiausiai nepadarytų ir žavingų Azijos žemyno pabėgimo maršrutų. Su jo nepriekaištingu diapazonu žavių salų, smėlėtų paplūdimių, tranquilizing kalnai, slėniai, šventyklos ir daug daugiau, dažnai sakoma, kad Tailandas yra visų galų meistras. Su kai kuriais iconic miestais kaip Bangkokas, Pattaya, Phuketas, Chiang Mai, Chiang Rai ir daug kitų miestų su priemiesčiais, Tailandas aptarnauja savo lankytojus su pasirinkimo pakerėjimo diapazonu. Taip, jei jūs malšinote savo norus lankyti kerinčias žemes Tailando, tada jo laikas jūs turite paimti tą šuolį ir ištirti dalį geriausios Tailando patirties, apimdamas kelis paminėtus apačioje:

1
Skaityti visą straipsnį 'Geriausia Tailando patirtis'»

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.

Kaip gauti geriausią kelionę patiria, mindydamas iš jūsų kelionės zonos

parašė , 2017-09-15 11:44

Dauguma laikų, kad ir kada mes važiuojame, mes negalvojame apie išbandymą mūsų ribų ir matome, kaip toli mes galime nueiti. Mes norime išbandyti naujus daiktus, bet ne jei mūsų privertimas mindyti iš mūsų patogumo zonos. Tačiau, kiekvienas negali niekada iš tikrųjų patirti kelionės džiaugsmo, jei jie netęsia jaudinančių ir naujų nuotykių. Ir ne, nėra iš tikrųjų nieko, kad bijotųsi. Tačiau, jei jūs esate vis dar svyruojantis apie tai, tada yra keli daiktai, kurie galėtų padėti jums išimti kai kuriuos kūdikio žingsnius ir avantiūrą iš jūsų patogumo zonos. Jie yra tik paprasti daiktai, kurie galėtų padėti jums pasidaryti patogūs su šia sąvoka anksčiau, negu jūs paimsite didžiulius šuolius į ją.
Skaityti visą straipsnį 'Kaip gauti geriausią kelionę patiria, mindydamas iš jūsų kelionės zonos'»

Ipcc ataka ant avialinijos pramonės

parašė , 2017-05-06 21:32

Teisinga, kad pagaminti reisiniai lėktuvai kaitina ir daro taip aukščiuose, kurie labai šąla, kad prasidėtų, tačiau svarstydami apimties atmosferą viršuje ten, net nepaisant to, kad plonesnis negu jūros lygyje, padarykite 1,000s avialinijos skrydžių kasdien tuose aukščiuose, aukoja pakankamai karščio ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų, kad pakeistų kažką? Turbūt ne, tačiau IPCC skyrė į avialinijos pramonę kaip į didelį šaltinį šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos – CO2 būti tikslus. Taip, kai jūs deginate Žibalą – daug kaip dyzelinis kuras jūs gaunate CO2. Ir taip, reisiniai lėktuvai tikrai pagamina daugiau oro užteršimo, apmokestindami ir laukdami į pakilimą, bet kaip didelis reikalas yra tai iš tikrųjų?
Skaityti visą straipsnį 'Ipcc ataka ant avialinijos pramonės'»

Kodėl privačios oro uosto perkėlimo paslaugos Tailande naudojimas yra neabejotinai saugiausias pasirinkimas

parašė , 2017-04-04 22:56

Tailandas yra iš tikrųjų vienas iš gražiausių šventės maršrutų visame pasaulyje, girdamas gausą didelių, flavourful gatvės maistas, neįtikėtini peizažai (miškas apėmė kalnus šiaurės ir senoviniuose paplūdimiuose pietuose), ir iš tikrųjų žavi kultūra, tokiu būdu tai yra nenuostabu, kodėl labai daug žmonių važiuoja ten kasmet, kad gautų to skonį; turizmo ministras pranešė, kad beveik 30 milijonų užsieniečių aplankė savo paplūdimius, šventyklas ir barus 2015, ir laukiama, kad skaičiai 2016 & 2017 bus aukštesni, siekdami rekordinius skaičius.

Gavimas aplink Tailandą yra palyginti lengvas, su daug pasirinkimo. Jūs galite skristi nuo Bangkoko į Pietų sritį su reliatyviu lengvumu, ir yra daug trenerių, mikroautobuso paslaugų ir taksi firmų
Skaityti visą straipsnį 'Kodėl privačios oro uosto perkėlimo paslaugos Tailande naudojimas yra neabejotinai saugiausias pasirinkimas'»

Didžiojo Kanjono lėktuvo kelionės – 5 patarimai bauginantiems skrydžiams

parašė , 2017-02-16 09:27

Pavasaris yra ore, ir vasara netrukus bus čia, ir tai reiškia, kad tai yra atostogų laikas. Padarykite šias atostogas vienas, jūs niekada neužmiršite, imdamas nuotykio kelionę. Nėra jokio geresnio pasirinkimo negu antraštė į Vegą ir lėktuvo kelionės po Didįjį Kanjoną paėmimas.

Yra keli pabandyti ir išbandyti patarimai, kuriuos jūs galite panaudoti, kad padėtumėte suplanuoti geriausią galimą kelionę.

#1 Naudojimas internetas, Rezervuodamas Jūsų Kelionę

Labai lengva nupirkti jūsų kelionę tinkle. Jūs galite lengvai ieškoti visų pasiekiamų kelionių ir rezervuoti tokį, kurio jūs norite. Ne tiktai, kad, jūs gausite žemiausią kainą, kai jūs rezervuosite savo kelionę tinkle. Interneto norma yra žemesnė todėl, kad jūs rezervuojate kelionę savarankiškai ir vengiate mokesčių, pridėtų komercinio atstovo
Skaityti visą straipsnį 'Didžiojo Kanjono lėktuvo kelionės – 5 patarimai bauginantiems skrydžiams'»

Kodėl jūs turite nupirkti dažnas lakūno mylias

parašė , 2017-01-31 16:19

Jei jūs važiuojate tarptautiniu mastu dažnai tada, jūs esate idealus asmuo, kuris turi nupirkti dažnas lakūno mylias. Jei jūs išpirksite savo mylias, kad nupirktumėte bilietą, jūs pamatysite, kad pirmosios klasės bilieto gavimas bus daug pigesnis negu to be bet kokių mylių pirkimas. Iš tikrųjų, kai kuriais atvejais, kaina pirmosios klasės bilieto su myliomis išeis, kad būtų mažiau, negu dukart ekonomikos bilieto kaina. Nėra kad didelis?

Tačiau, sunkiau rinkti mylias. Jūs negalite priklausyti tiktai nuo skridimo, kad uždirbtumėte mylias. Tai yra labai lėtas, ir keli rizikuotų pasakyti, brangus metodas. Populiariausias metodas naudoja kreditinę kortelę. Tačiau, jums reikia gero kredito rezultato, kad gautumėte kreditinę kortelę, kuri turi maksimumo apdovanojimų programą
Skaityti visą straipsnį 'Kodėl jūs turite nupirkti dažnas lakūno mylias'»