Kodėl jūs turite nupirkti dažnas lakūno mylias

parašė , 2017-01-31 16:19

Jei jūs važiuojate tarptautiniu mastu dažnai tada, jūs esate idealus asmuo, kuris turi nupirkti dažnas lakūno mylias. Jei jūs išpirksite savo mylias, kad nupirktumėte bilietą, jūs pamatysite, kad pirmosios klasės bilieto gavimas bus daug pigesnis negu to be bet kokių mylių pirkimas. Iš tikrųjų, kai kuriais atvejais, kaina pirmosios klasės bilieto su myliomis išeis, kad būtų mažiau, negu dukart ekonomikos bilieto kaina. Nėra kad didelis?

Tačiau, sunkiau rinkti mylias. Jūs negalite priklausyti tiktai nuo skridimo, kad uždirbtumėte mylias. Tai yra labai lėtas, ir keli rizikuotų pasakyti, brangus metodas. Populiariausias metodas naudoja kreditinę kortelę. Tačiau, jums reikia gero kredito rezultato, kad gautumėte kreditinę kortelę, kuri turi maksimumo apdovanojimų programą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lengviausias metodas turi nupirkti mylias. Avialinijos parduoda mylias pagal nukainotas normas. Tačiau anksčiau, negu jūs pradedate savo apsiperkančią linksmybę, atmenate šitas kelias rodykles:

1. Tik nepirkite jokios avialinijos ar sąjungos mylių: Padarykite savo tyrinėjimą, ir jūs pasirodysite nukainotas ir bonuso reikalai nupirkti mylias tiesiogiai nuo avialinijos ar kišenpinigių. Pernai, amerikiečių Avialinijos siūlė 50 % bonuso galimybę – papildomas 30 000 mylių bonusas, jei jūs nupirkote 60 000 mylių. Reikalai kaip jie yra pastoviai siūlomi avialinijų, taip padarykite savo tyrinėjimą.

2. Atkreipkite Dėmesį Į Savo Kelionės Maršrutą: Jūs turite pradėti, žiūrėdamas į jūsų kelionės istoriją ir nustatydamas, kurie maršrutai jūs važiuojate labiausiai. Jei jūs esate tarptautinis keliautojas, kuris pasirodo ilgo laimikio skrydžiuose dažniau negu ne, tai mylių pirkimas yra puikus sprendimas jums. Žvilgsnis į dažnas lakūno programas avialinijų, populiarių ant to maršruto ir, mato, kokia avialinija reikalingas mažiausiai mylių skaičiaus. Panaudokite atstumo kalkuliatorių tinkle, kad tikrintumėte, kiek papildomų mylių jums reikės pirmam ar verslo klasės bilietui ant to maršruto. Jūs galite tada nupirkti mylias, jums reikia ir išperkate juos prabangiai kelionei.

3. Panaudokite 3-iąsias partines žiniatinklio svetaines: Laimei, yra daug profesinių žiniatinklio svetainių tinkle, kurios yra tiktai skirtos pardavimui mylių bet kokios avialinijos, kurios jums reikia. Jie siūlo daug nukainotų reikalų įvairioms avialinijoms. Keli net padės jums gauti praėjusia minute verslo ir pirmosios klasės bilietus ant nuolaidos! Jie siūlo rinkinį paslaugų, kuriose jie padeda jums rasti pigius skrydžius su pagrindinėmis avialinijomis, ir paskui padėti jums nustatyti, kiek mylių jūs turėsite nupirkti. Kai tik jūs nupirkote mylias, jūs neturite nueiti į atskirą žiniatinklio svetainę, kad rezervuotumėte jūsų skrydį. Jie padarys tai jums. Tai yra paprasta procedūra be kankynės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Mylių pirkimas yra ne ilgalaikė investicija: Mylios atvyksta su galiojimo terminu, taip nupirkite pakankamai daug trumpo laiko tarpo naudojimui. Mylių sukaupimas nėra gera mintis, taip nupirkite tai, ko jums reikia.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.