Geriausia Tailando patirtis

parašė , 2017-10-15 08:42

Atogrąžinė Pietryčių Azijos šalis, kad sodrus su nuostabiu rinkiniu vaizdingų natūralių peizažų taip pat kaip ypatybių, kurios gali pataikauti bet kam, Tailandas yra tarp labiausiai nepadarytų ir žavingų Azijos žemyno pabėgimo maršrutų. Su jo nepriekaištingu diapazonu žavių salų, smėlėtų paplūdimių, tranquilizing kalnai, slėniai, šventyklos ir daug daugiau, dažnai sakoma, kad Tailandas yra visų galų meistras. Su kai kuriais iconic miestais kaip Bangkokas, Pattaya, Phuketas, Chiang Mai, Chiang Rai ir daug kitų miestų su priemiesčiais, Tailandas aptarnauja savo lankytojus su pasirinkimo pakerėjimo diapazonu. Taip, jei jūs malšinote savo norus lankyti kerinčias žemes Tailando, tada jo laikas jūs turite paimti tą šuolį ir ištirti dalį geriausios Tailando patirties, apimdamas kelis paminėtus apačioje:

1
Sala, Šokinėjanti

Išlaidi Tailando kranto linija yra užpildyta didžiulio atogrąžinių salų diapazono, duodama lankytojus dieviškas džiaugsmas turėti atsipalaidavusią ir drąsią pabėgimo patirtį. Su kiekviena sala, žinoma dėl jų savų požymių, galėtų pasidaryti sudėtinga išsirinkti vienas ar du, kad praleistų dieną ar du ant atogrąžinių Tailando salų. Patyrę keliautojai surado salas Tailando ganėtinai žavinga kolekcija natūralios palaimos ir dažnai rekomenduoja nueiti šokinėjančiai salai, o ne solo ekspedicija. Yra daug agentūrų per šalį, kuri gali sutvarkyti jus, kai kurios nuostabios kelionės, kad turėtų pakerėjimo salos šokinėjantį patiria per smėlėtus Tailando krantus, apimdamos tyrinėjimo kelionę po Ko Samui, Ko Pha-Ngan, Ko Tao, Ko Lipe, Ko Samet, Ko Phi Phi Don ir daugiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Šventykla, Medžiojanti

Kadangi mes visi žinome, Tailandas yra vienas iš pagrindinių centrų budistų kultūros Pietryčių Azijos srityje ir ar jūs tikite tuo ar ne, kai kurios iš puikiausių, didžiausių ir labiausiai manomų žemyno šventyklų yra po Tailando teritorija. Dvasingumo ieškotojai ir žmonės su entuziastingomis palūkanomis dėl religingų aspektų yra linkę ištirti žemyne esančią valstybės dalį visą gyvenimą trunkančiai patirčiai ir pasivaikščiojimui aplink kai kurias iš populiariausių ir žavių šalies šventyklų. Tuo metu, kai jūs planuojate atostogas Tailande, nepražiūrėkite Wat Rong Khun, Wat Arun, Wat Suthat, Wat Phra, Kad Doi Suthep, Tigro Šventykla, Wat Phra Kaew, Wat Saket, Wat Chedi Luang, Wat Chiang Man ir daugybė kitų iconic šventyklų, kurios nėra tik nuostabios suprasti turtingus religingus tikėjimus Tailando, bet taip pat ir supranta architektūrinį čiabuvių supratimą.

3. Išlaidus Apsipirkimas

Tai pasauliniu mastu garsu, kad Tailandas yra namai kai kurių iš nuostabiausių ir didžiausių rinkų ant veido žemės ir jei jūs skaitėte ar mokėtės apie Tailandą, jūs turite žinoti, kad Bangkokas yra namai kai kurių iš daugumos iconic alėjų ir rinkų, kurias jūs galite susitikti Pietryčių Azijos srityje. Shopaholics dažnai randa šią šalį, kurią puiki vieta pamaitinti jų potraukį apsipirkimo ir vizito į žinomiausią apsipirkimą deda, apimdama CentralWorld, MBK Prekybos centrą, Centrinę Ambasadą, 21 Terminalą, Siamo Tobulumo pavyzdį, Chatuchak Savaitgalio Rinką, Pratunam Rinką, Asiatique Pakrantė ir daugiau. Tailandas yra taip pat ganėtinai įžymus savo keistomis plaukiojančiomis rinkomis, kurios traukė pagrindinį keliautojų skaičių. Visit Demnoen Floating Rinka, Taling Chan Floating Rinka ir Amphawa Plaukiojanti Rinka, kurie yra veidas vietinės gyvensenos ir kasdien čiabuvių apsipirkimo scena.

4. Tipiškas tailandiečių Gatvės Maistas

Laiku, kai viskas pasiekiama internete ir žmonėse, siekiančiuose geriausio patirties šalia jų namų, randant Tailando restoraną ar maisto sujungimo vietą Jungtinėse Valstijose panėšėja į pyrago dalį. Tačiau, jei jūs bandėte mėgautis ant tikrų skonių ir tradicinių patiekalų nuo tailandiečių kultūros, nėra jokio būdo, kuriuo jūs galite praleisti vietinį Tailando gatvės maistą. Tailandas buvo magnetas gurmano įsimylėjėliams ir virėjams iš visų pusių žemės, ir dauguma žmonių yra linkę mėgti tyrinėti gatvės maistą greičiau, negu tyrinėti įmantrius restoranus ir eateries mieste. Kai jūs vaikščiojate žemyn Tailando keliai, jūs negalite leisti sau vengti bandyti Pla Pao, Som Tam, Minkšto įkloto tailandietis Kung, Baubimo Krūva, Khao Minkštas įklotas, Sai Krok Isaan, Khao Gaeng, Khao Soja, Hoi Klangas ir daugybė kitų aštrių, grietininių ir nuostabių patiekalų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Muay tailandietis

Kai tik jūs esate padarytas su viskuo, kas yra lengvai pasiekiamas ant beveik kiekvieno Tailando kelionės vadovo, tai yra laikas, jūs turite eiti papildoma mylia ir suprasti tradicinę gyvenseną ir Tailando paveldą, studijuodamas kelis pokštus iš tradicinio tailandiečių kovos stiliaus, žinomo kaip Muay tailandietis. Stilius, kuris yra lengvai būti pamatytas interpretuotas daugelio veiksmo filmų showcasing kariniai menai, Muay tailandietis yra viena iš seniausios savigynos technikos Azijos žemyno ir reikalingas daug pagrindinės jėgos, ištvermės, paskyrimo, koncentracijos ir praktikos. Tačiau, jei jūs esate gana laimingas surasti gerą mokytoją, jūs galite lengvai studijuoti pagrindus Muay tajų kalbos per jūsų atostogų laiką Tailande.

Daug žmonių mano, kad Azija yra viskas apie savo religingą įvairovę ir ryšulį salų, bet kai tik jūs lankote puikią naciją Tailando ir tiriate pagrindinius šios neįtikėtinos šalies požymius, jūs susitiksite su daugeliu priežasčių, kurios privers jus paneigti visas kitas istorijas. Viskas kurio jums reikia dabar turi rezervuoti jūsų bilietus, supakuoti jūsų krepšius pagal jūsų maršruto sezoną, ir jūs esate viskas verstas patirti tranquilizing ir atsipalaidavusią pabėgimo patirtį su daug, kad ištirtumėte ir turėtumėte nepaprastose Tailando žemėse.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.