5 patarimai patogiai kelionei.

parašė , 2012-08-27 22:12

Kai jūs važiuojate ant savo skrydžio, jūs norite būti labiausiai atsipalaidavęs, jūs galite būti. Jei jūs imatės viršuje tiesiai nuo pradžios, jūs galite padidinti savo galimybes turėti gražų atpalaiduojantį skrydį. Per jūsų keliones, maršrutas neturi būti vieninteliu daiktu, kurį jūs gėritės. pagerank Kelionė į ir nuo maršruto turi būti tiek pat daug malonumo.

Yra 5 paprasti patarimai jums, kad turėtų malonų skrydį.

1. Vienas iš svarbiausių daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad nustatytumėte save lengvam skrydžiui yra riba kiekis dalykų, kuriuos jūs nešate su jumis. Jei jūs tiktai turite vieną mažą krepšį, kurį jūs nešate su jumis vietoj didelio, tęsia, jūsų įsėdimo procesas bus toks kad daug greitesnis ir mažiau griozdiškas. Atneškite daiktus su jumis ant skrydžio, kad jūs iš tikrųjų ketinate panaudoti ir supakuoti visa kita jūsų languotame bagaže

2. Jei jūs galite, jūs norėti lieknejimo tabletes pabandyti panaudoti tualeto kambarį anksčiau, negu jūs apsistosite. Tai padės garantuoti, kad, kai jūs sėdate į skrydį, jūs sugebėsite tęstis į jūsų vietą ir nesijaudinti dėl ėjimo į tualeto kambarį tuo metu, kai visi kiti apsistoja, ir jūs neturėjote net panaudoti tualeto kambario vėl per skrydį.

3. Tai galėtų būti panašus į kvailą, bet, jūs norite įsitikinti, kad jūs žinote, kur jūsų vieta yra. Jūs būtumėte nustebintas, kiek žmonių sėda į skrydį ir nėra tiksliai įsitikinę dėl jų vietos. Žinokite savo vietos numerį ir tęskitės į savo vietos vietą tiek skubiai kiek galima. Tai padės nepaprastai įsėdime, apdirba ir laiko perėjimą mažiau perpildytą.

4. Jei jūs turite, neša ant dalykų, kuriuos jūs planuojate panaudoti per skrydį tokį kaip jūsų nešiojamasis kompiuteris, ar rezervuoja & žurnalai, įsitikinkite, kad jūs darote tuos dalykus lengvai prieinamus prieš gavimą patogaus jūsų vietoje. Kai tik jums leidžia panaudoti finansai šituos dalykus, jūs neturėsite jaudintis dėl jūsų kaimynų trukdymo, bandydamas gauti prieigą prie šitų dalykų.

5. Visada įsitikinkite, kad jūs renkate vieną iš geriausių kelionės pagalvių, kad tiktumėte jums. Jei jūs norėtumėte paimti greitą prisnūdimą, ar jei jūs norėtumėte tiesiog turėti galvos ir kaklo palaikymą per skrydį, turėdamas patogią kelionės pagalvę turės visą reikšmę jūsų patogaus skrydžio sukūrime. Yra nesibaigiančių kelionės pagalvių įvairovių dabar, tokiu būdu jūs norite paimti nedaug laiko teisingos pagalvės jums rinkimesi. Yra pripučiamų stilių ir atminties putos stilių, tokiu būdu išrinkite tokį, kad jūs žinote, padarys jus patogiausiu vėl ir vėl, važiuodamas.

Yra daug daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad garantuotumėte, kad jūs turėsite patogiausią skrydį, jūs galite. Jie yra tik keli iš pagrindinių patarimų, kurie gali padėti jums daugelyje būdų ir prie kito juos, jūs galvosite apie kitus daiktus palei kelią, kuris dirbs gerai jumyse be to.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.