Dvasios avialinijos, kad apkaltintų keleivius iki 100$ neša – ant bagažo.

parašė , 2012-10-27 08:38

Florida, įkurta, Kraštutinis Žemas Kainos Vežėjas, Dvasios Avialinijos, planuoja apkaltinti savo keleivius, kuriuos iki 100 US$, kad paimtų neša – ant bagažo ant jos skrydžių. Dabar tuo metu, kai tai gali atrodyti besaikis ir sukurti antraštes, reikia tiesiai pasakyti, kurį avialinija aktyviai atkalba savo keleivius turėti į maksimalų ilgalaikiai kreditai internetu kiekį.

Dvasios Avialinijos yra dalis augančios tendencijos Kraštutinių Žemų Kainos Vežėjų (ULCC), kraunantis, neša – ant bagažo. Alegiant Air ir Wizz Air (Vengrija) lėtino šitų kaltinimų jo keleiviams pristatymą. Einamajame reaktyvinės kelionės amžiuje yra, turi būti paaiškintas, kad ULCCs gali apsirūpinti (dažnai) neįtikėtinai žemai airfares, kad važiuotų tarp (daugiausia) laisvalaikio maršrutų, mokesčiai už važiavimą apskritai pirkdavo, tiktai duoda keleiviui teisę į vietą ant tam tikro skrydžio – ir niekas (visiškai niekas) dar
Mokestis už važiavimą neapims jokių bagažo sąlygų, ne skrydžio pasilinksminime, jokiuose valgiuose, jokiame prioriteto įsėdime, verslo paskolos internetu ULCC modelis yra, kad kiekvienai paslaugai, kurią keleivis nori panaudoti, kol kelionė yra pridėta kaina.

Taip, tuo metu, kai mokestis už važiavimą galbūt tik 9$ vienas kelias, tai gali skubiai tapti 250$ mokesčiu už važiavimą, prisidedant priemokose tokiose kaip užsakymas mokesčių, vietos pasirinkimo mokesčių, ypatingų paslaugos mokesčių, apdovanojimo užsakymo mokesčių, tikrintų, ir nešti – ant bagažo, naujovinimo mokesčių ir daug kitų. Kraštutiniai Žemi Kainos Vežėjai atidarė kelionę lėktuvu į visą naują rinką keliautojų, kurie anksčiau negalėjo suteikti avialinijos kainas, tačiau, tuo metu, kai pradiniai mokesčiai už važiavimą gali būti neįtikėtinai žemi, papildomi mokesčiai gali labai išsipūsti kaina skrydžio šventės ar komandiruotės pradžioje ar gale.

Kol yra mokestis už paėmimą, neša – ant bagažo ant skrydžio, yra gausių būdų sumažinti kiekį, kuris yra mokėtinas. gauti paskola Dažni keliautojai ant Dvasios Avialinijų gali prisijungti prie savo 9$ mokesčio už važiavimą klubo, kuris mažina kiekį, užmokėtą per, neša – ant dalies į 25$. Kainos palaipsniui kyla priklausomai nuo to, kur keleivis nusprendžia užmokėti mokestį. Pavyzdžiui mokestis yra 35$ nepriklausantiesiems organizacijai, rezervuodamas ir pirkdamas bilietą tinkle, 40$ rezervavimo centrui (telefoninis) užsakymas, 50$, pirkdamas už registravimo rašomojo stalo ar kiosko ir 100$, pirkdamas vartuose.

100$ ir kiti padidinti mokesčiai turi būti įvesti nuo 2012 m. lapkričio 6-osios.

Per jų neseną vertybinių popierių biržą, registruojančią Dvasios Avialinijas, patvirtino, kad apytikriai 40 % jos pajamų yra sudarytas iš pagalbinių mokesčių už važiavimą, ir vyresni avialinijos vadovai visame pasaulyje tęsia surasti būdus maksimizuoti pajamas nuo keleivių laikais didėjančių kuro kainų ir augančių kainų, susietų su aprūpinimu darbuotojais.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.