Pridėkite audio prie savo žiniatinklio svetainės ir padidinkite savo pardavimus iki 35 %!

parašė , 2013-02-07 12:13

Ok, jūs statote savo svetainę, jūs turite eismą, atvykstantį į tai, gerą Garso aparatūra kaina…. hmmm…, ko dar jums reikia?

Kas dar galėjo padidinti jūsų valiutų perskaičiavimo kursą?

Audio!

Gerai aš žinau tai, kas jūs galvojate… “Kodėl aš Garso aparatūra į visą bėdą pridėti audio prie mano žiniatinklio svetainės?”

Kadangi tai gali padidinti jūsų pardavimus iki 35 %!! Štai kodėl.

Pridėdamas tekėjimą audio, tai nėra taip kieta, kadangi jūs buvote vestas, kad tikėtumėte ir jūs neturite net užmokėti mėnesinio mokesčio taip pat. Jūs galite pradėti nuo garsinio magnetofono (Iš anksto įdiegtas Garso aparatūra kompiuterio) ir laisvas mikrofonas, kuris atvyko su jūsų kompiuteriu.

Girdimojo sveikinimo pridėjimas yra iš tikrųjų apie lengviausią daiktą, kad padarytų, jei jūs norite pagerinti savo pardavimus. Daugumai žiniatinklio svetainių, kai darytas skoningai, pardavimai gali pašokti į 35 %! Žmonės tik patiki jumis daugiau ir jaučia, kad jie pažįsta jus šiek tiek geriau, jei jie girdi jūsų balsą.

Taip pat, susijaudinimas yra užkrečiamas. Jei jūs esate sujaudintas apie jūsų produktą, ezine Dulkių siurbliai svetainę, jūs galite išgirsti tai savo balsu, kai jūs kalbate apie tai. TOKIU BŪDU GALI JŪSŲ KLIENTAI! Ir svarbiau, jūsų potencialūs klientai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.