Jūsų egzistuojančio grūdo naujovinimas meta žaidimą? pabandykite orą atsparūs cornhole krepšiai

parašė , 2013-01-25 14:17

Grūdo metimo žaidimas yra daug malonumo, ir daug žmonių mėgsta žaisti tai, bet yra orai Kaunas su tuo – jei jūs gyvenate drėgname klimate, ar jūs mėgstate žaisti žaidimą aplink vandenį, drėgmė gali padaryti žalą krepšiams ir valdybai. Tuo metu, kai ir yra pavojingi, krepšiai yra sugadinti drėgmės daug lengviau ir daug greičiau negu valdyba bus.

Cornhole krepšiai gali taip pat išlaikyti pakenkimą iš vabzdžių ir padarų kaip voverės ir meškėnai, todėl, kad šitie maži gyvūnai yra pritraukti į grūdą, kuriuo krepšiai yra prikimšti. Tai nėra geras daiktas, kad orai Kaunas jūsų cornhole krepšius todėl, kad kažkas suvalgė dalį jų, ar todėl, kad jie pasidarė supeliję ir mildewy nuo drėgno klimato, kur jūs gyvenate.

Net jei jūs imate gerą rūpinimąsi krepšiais jūsų grūdo metimo žaidimui, kurį jie vis dar išardys ilgainiui ir turės, kad būtų pakeisti, bet yra sprendimas – oras atsparūs cornhole krepšiai. Jie yra tas pats dydis ir svoris kaip standartas cornhole krepšiai, tokiu būdu jie sutinka visą reguliavimą. Tačiau, jie yra padaryti su plastmasinėmis granulėmis vietoj grūdo, tokiu būdu jie nebus biodegrade. Jiems taip pat nekenks, jei jie įmirks, ir nėra nieko įdomaus apie juos kai prieita prie mažų gyvūnų, norinčių suvalgyti juos. Jūs galite nupirkti orai Kaunas atsparūs cornhole krepšiai, ar jūs galite padaryti savo savą, kad ir koks jūs norite padaryti.

Daug žmonių tikrai daro jų savus cornhole krepšius – ir kartais valdybas, taip pat – todėl, kad jie yra rimti apie žaidimą, ir jie žino, kad kažko kaip tai sukūrimas yra kažkas malonumas, kurį šeimos gali padaryti kartu. Yra daug apdovanojimo į sukūrimą orai Telšiuose pupos krepšio metimo krepšių, bet pirkimą jų darbai, be to, ypač jei jūs skubate, neturėkite daug laisvo laiko, ar nesijauskite atsipalaidavęs, darydamas jūsų savą. Pasirinkimas yra ten, tačiau, jei jūs esate itin palinkęs sukurti savo savą orą atsparūs cornhole krepšiai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.