Didžiausios avialinijos Europoje

parašė , 2014-06-29 21:05

Turkų Avialinija:

Turkų Avialinijos yra vėliavos vežėjas Turkijos ir yra pavadintos Geriausia Avialinija Europoje 2013 Pasauliniuose Avialinijos Apdovanojimuose. Tai valdo skrydžius į 237 maršrutus, apimant 197 tarptautinius maršrutus po visą Europą, Afriką, Aziją ir Ameriką. TAVO yra headquartered Ataturk Oro uoste Stambule ir turi jo šalutinius centrus Esenboga Tarptautiniame Oro uoste, Antalija Tarptautinis Oro uostas, Sabiha Gokcen Tarptautinis Oro uostas ir Adnan Menderes Airport. Avialinijos flotilė apima 222 keleivį ir 10 krovininio lėktuvo. Tai yra ketvirtas didžiausias vežėjas pasaulyje, aptarnaujant aukštą maršrutų skaičių.
Orinė Berlyno Grupė:

Air Berlin PLC and Co. Luftverkhers KG yra antra pagal dydį avialinija po Lufthansa Vokietijoje. Tai yra headquartered Charlottenburgh – Wilmersdorf, Berlynas ir turi jo centrą Berlyne – Tegel Oro uostas ir Duseldorfas Tarptautinis Oro uostas. Ši avialinija valdo skrydžius į apytiksliai 150 maršrutų 40 šalių, apimdama šventės maršrutus į Viduržemio jūros sritį, Kanarų salas ir Šiaurės Afriką. Tai taip pat aptarnauja daug tarpžemyninių maršrutų Jungtinėse Valstijose, Karibų ir Pietryčių Azijoje. Orinis Berlynas yra septintas didžiausias oro uostas Europoje prie keleivinio eismo.

Aeroflotas:

Aeroflotas yra vėliavos vežėjas Rusijos ir turi jos centrą Sheremetyevo Tarptautiniame Oro uoste Maskvoje, Rusija. Tai yra viena iš seniausių avialinijų pasaulyje ir valdo skrydžius į 116 maršrutų 52 šalyse nuo jo naminio pagrindo. Aeroflotas buvo apdovanotas su geriausiu lėktuvnešiu Rytų Europoje 2013 Pasaulinių Avialinijos Apdovanojimų. Jo flotilė susideda iš 134 Vakarų ir šiuolaikinių rusų pavyzdinių lėktuvų.

SAS Grupė:

Skandinavų Avialinijų Sistema Aktiebolag (SAS Grupė) bazuojasi Švedijoje ir yra headquartered Stockholm Arlanda Airport Švedijoje. Tai dalinai valdoma vyriausybės Švedijos (21.4 %), Danija (14.3 %) ir Norvegija (14.3 %). SAS Grupė aptarnauja apytiksliai 180 maršrutų 35 šalyse per Aziją, Europą ir Šiaurės Ameriką. SAS Muziejus Oslo Oro uoste, Gardermoen laiko kolekcijas skandinavų Avialinijų Sistemos, AB Aerotransport, Det Danske Luftfartselskab ir Det Norske Luftfartselskap.

Alitalia:

Alitalia-Compagnia Aerea Italiana S.p. A yra taip pat žinomas kaip Alitalia ir yra Italijos vėliavos vežėjas. Tai yra headquartered Fiumicino, Italija ir turi jos centrą Leonardo da-Vinčio-Fiumicino Airport, Romą. Alitalia yra didžiausia avialinija Italijoje ir yra 19-asis didžiausias pasaulyje. Catania-Fonatanarossa Oro uostas, Linate Oro uostas, Malpensa Oro uostas ir Turino Oro uostas yra savo centro miestai. Alitalia aptarnauja 25 vidaus maršrutus ir 89 tarptautinius maršrutus 50 šalių.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.