Geriausi būdai padaryti jūsų išvyką į lengvą oro uostą

parašė , 2014-12-16 22:39

Jei jūs planuojate važiuoti lėktuvu, svarbu įsitikinti, kad jūs supakavote savo bagažą, nupirkote lėktuvo bilietus ir atlikote rezervacijas. Be to, kad garantuotų sėkmingą kelionę, svarbu pasiruošti, kaip jūs važiuosite į ir nuo oro uosto. Dauguma žmonių pasitiki draugu ar šeimos nariu, kad numestų ar parinktų juos nuo oro uosto. Šis metodas yra populiarus todėl, kad tai paprastai patogu ir laisva. Žemyn šio metodo pusė yra pavojus, kuris guli pakenkime socialiniams kaklaraiščiams dėl perpasitikėjimo mylimais vieno dolerio banknotais per daug dažnai. Kai kurie iš geriausių būdų padaryti jūsų išvyką į lengvą oro uostą apima:
· Taksi paslaugos

Taksi siūlo efektyvią išvyką oro uostui, bet mokesčiai už važiavimą keičiasi nuo kompanijos kompanijai. Problemos kyla, kai jūs turite pasitikėti taksi, kad vairuotumėte jus nuo oro uosto į jūsų maršrutą. Jūs tikėtina lauksite ilgam per piko valandas, ir jūs negalite surasti taksi kai jūs dauguma reikalingumo tai. Kai kuriuose oro uostuose, rasdamas taksi per lėtesnes valandas gali pasirodyti sudėtingas. Todėl, patartina svarstyti sukūrimo rezervavimą.

· Oro uosto erdvėlaiviai

Erdvėlaiviai padeda sujungti tiltu tarpą, egzistuojantį tarp privataus vairuotojo ir viešo tranzito kainos. Kai jūs turite išvyką, jūs atlaikote turėti naudos iš žemesnių mokesčių už važiavimą. Tačiau, tai taip pat reikš, ilgiau laukia laikas, kai kiti keleiviai yra išlaipinti. Oro uosto erdvėlaiviai yra paplitę miestuose, kurie rodo aukštesnį gimstamumo tankumą. Jei jūs turite daugiau bagažo ir norite gėrėtis laisve kelionės nelyginės valandos ir pagal konkurencingas normas, pasidalinti išvykos erdvėlaiviai yra geras pasirinkimas. Be to, oro uosto erdvėlaiviai gali parinkti jus tiesiogiai nuo namų, viešbučio ar įstaigos – kad numestų jus terminale. Oro uosto erdvėlaiviai yra taip pat rekomenduoti moteriškiems keliautojams, kurie jaučiasi nesaugūs, važiuodami ant viešo tranzito ar taksi, ypač naktį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

· Visuomeninis transportas

Daugelis šiuolaikinių miestų turi platų transportavimo pasirinkimo pasirinkimą. Todėl, jūs galite būti prarastas pasirinkimui, jodinėdamas į oro uostą. Visuomeninio transporto sistema apima autobusų linijas, lengvus turėklus, priemiestinius turėklus ar metro. Kai kurie iš miestų turi erdvėlaivio ir traukinio sistemas, kurios jungia didesnes sostinės transporto sistemas prie oro uosto. Tai daro judėjimą iš gatvės į oro uostą lengvą, nesamdant automobilių. Jie siūlo puikų būdą transporto tiems, kas važiuoja vienas ir su minimaliu bagažu.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.