Kaip susikurti populiarią instagram apie sodininkystę

parašė , 2018-06-02 10:55

Kartais naujos benzinines vejapjoves savo dailiam sodui galite užsinorėti vien dėl to, kad pamatėte atitinkamą reklamą. Gal instagram ar kitame socialiniame tinkle sekate sodininkystės profilį ir ten pamatę reklamas ir nuotraukas, užsinorėjote tokio daikto ir sau. Suprantama – juk geri dalykai visuomet vilioja. Pažvelkime į tuos socialinius tinklus, kuriuose ta nauja technika kartais yra pristatoma. Kaip susikurti tokį instagram tinklą, kuriame visiems būtų įdomu pasidairyti?

Naujos technikos pristatymas

ŽoliapjovėsGalite daryti atskirą rubriką, kur pristatinėsite naują produkciją. Kad ir kas tai būtų: zoliapjoves benzinines, vejapjovės, trimeriai, sodo traktoriukai. Galite pristatyti, kaip atrodo gautas produktas, išpakuojamas, koks jausmas jį naudoti, kaip atrodo veikimas ir pan. Visa tai visuomet galima daryti keliais būdais, pristatinėti visokiais keliais. Aišku, svarbu turėti tikrai gerą telefoną ar foto aparatą ir taip sukurti gerus vaizdus.

Vaizdas: prieš ir po

Vienas labiausiai akį maloninančių vaizdų socialiniuose tinkluose: tai vaizdas prieš ir po. Tame kažkodėl yra tam tikras keistas malonumas, leidžiantis pasidžiaugti šiuo mistišku svaiguliu, kuomet gali tiesiog pamatyti, pajausti, kaip atrodo vaizdas prieš ir po, ir iš to pasidaryti sau kažkokį malonumą. Fotografuokite, kaip su zoliapjoves benzinines naujos pagalba atrodo pieva prieš pjovimą ir po. Kaip atrodo sausos tuščios be lapų šakos, ir kaip atrodo su lapais. Kaip atrodo neravėtas darželis, ir kaip išravėtas. Kaip atrodo tik pasėtos sėklos, ir kaip viskas atrodo po to. Tai tikrai daro įspūdį.

Naujas derlius ir pasiekti rezultatai

Šiltnamyje užaugo nauja pomidorų rūšis? Neregėtai didelis morkų derlius? Patvoriuose pridygo daug gražių gėlių? Visa tai irgi fotografuokite. Juk gamta, apdovanodama mus grožiu, leidžia pasidžiaugti savo vaisiais ir augalais, trykštančia gyvybe. Naujas derlius, vaisiai, žiedai. Tai vaizdai, kurie gero sodininko populiarioje instagram visada bus mėgstami.

Reklamos ir dovanos

Bendraukite su auditorija, palaikykite ryšį. Kartais tą tikrai galite padaryti. Žaidimai, konkursai – priverčia bendrauti, pasidomėti. Galite prašyti žmonių, kad jie pasidalintų savo nuotraukomis sode, savo istorijomis. Dovanokite gražius sodo įrankius, sėklas, net pačius daigus. Jeigu su kažkuo sudarysite kontraktus, galite dovanoti kažkokius brangesnius sodo reikmenis už tai, kad juos reklamuojant gausite dėmesio.

Patarimai

Dar viena vizuali ir tekstinė rubrika, kuri bus populiari jūsų sodo instagram profilyje – tai patarimų skiltis. Galite dalinti gerus praktinius patarimus, kaip auginti vienus ar kitus augalus, kaip prižiūrėti sodą.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.