Kai kurie dideli oro uosto patarimai naujiems keliautojams

parašė , 2014-10-04 12:37

Kelionė yra menas, kurį gali įsisavinti keli labai lengvoje kelionėje. Bet keliems, tai yra košmaras. Jei jūs mėgstate lėktuvo kelionę, tai tikrinate šituos lėktuvo patarimus, kad gautumėte jus saugi ir smagi kelionė.

Miegokite kur nors

Jūs niekada nežinote, kada jūsų skrydis galėtų būti užlaikytas ar net blogesnis, panaikintas. Jūs turėjote miegoti daug unikalių padėčių, jūs manėte, kad jūs niekada nedarysite savo gyvenime. Tokiu būdu neškite ausies kaiščius ir akių minkštų įklotų porą, kad užstotumėte triukšmą ir šviesą. Jūs turėsite didelį miegą bet kuriuo metu laukimo poilsio kambaryje!
Pabandykite savo ranką vadovo, važiuojančio

Daug oro uostų siūlo laisvas vairavimo paslaugas jums, jei jūsų skrydis yra įkurtas. Bet dauguma žmonių nežino, kad tokios ypatybės egzistuoja, ir oro uostai nėra per entuziastingi, kad atnaujintų juos taip pat. Bet jei jūs, atsitiktinai, randate vienas, bus senų automobilių ten, labiausiai tikėtina. Tokiu būdu išmokite sektis su rankiniais vairavimo automobiliais. Ir įsitikinkite, kad jūs pripažįstate kai kuriuos pagrindinius simbolius kaip priekinis žibintas, valytuvai, benzinas ir dujos anksčiau, negu jūs važiuosite – galėjo būti naudingi, vairuodami bet kokį automobilį.

Paslėpkite pinigus

Jūsų brangios piniginės pralošimas nėra neįmanoma užduotis – tai galėjo įvykti bet kuriuo metu. Prašom sulaikyti save sukauptą su daug papildomų pinigų paslėptas kažkur nepastebimas. Jūs galite pasirinkti tuščius vaikino pagalius tikslu ar bet kokiu kitu įdomiu taškeliu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paketo šviesa

Šviesos pakavimas reiškia nedaug įtampos. Jūs nesivaržysite kaip paukštis ir galite nueiti kur nors. Jei jūs susipakuosite daiktus sunkus, jūs gausite nuvargusį traukimą tų bagažas per miestą. Lengvas bagažas taip pat ketina mažesnį kurą automobiliui ar lėktuvui nešti, kas reiškia mažesnį teršimą. Taip, pakuodamas šviesą gali padėti nuleisti globalinį atšilimą taip pat.

Panaudokite rinkmenas

Yra daug aplankų ir rinkmenų, pasiekiamų daugelyje skirtingų dydžių. Panaudokite vieną iš jų, kad sukauptumėte jūsų kelionės dokumentus ir popierius. Jūs neleisite jiems įeiti į bjaurias formas. Taip pat, jei jūs pasirodote maišymas, nors visos jūsų kišenės ir krepšiai, kad pagamintų kiekvieną dokumentą, jūsų paklausia, aplankas galėtų be to sulaikyti jus organizuotą. Jūs gaunate tvarkingus dokumentus, ir greičiau joks įtempimas netikrina ins.

Teiraukitės

Tik nesėdėkite aplink oro uostuose. Jei jūs neturite nieko kita, kad padarytumėte, tai tyrinėkite oro uostus. Jūs būsite nustebintas kiekiu geriausios kokybės pigių pigių biudžeto skrydžių, kuriuos jūs galite atrasti.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.