Skrydžiai į Keiptauną – iškasa gražią žemę.

parašė , 2012-04-10 07:01

ikas. Keiptaunas yra vienas iš geriausių turistinių maršrutų Pietų Afrikoje. Įžymus natūraliu grožiu, paplūdimiais, gyvaisiais gamtos draustiniais, kalnais, ir taip toliau ši vieta aprūpina žvalinančią kelionę keliautoją. Jo architektūrinis paveldas ir istorija prisideda prie visaapimančio grožio ir žinių koeficiento. Viešbučiai, svečių namai, ir taip toliau yra pasiekiami, kad tiktų poreikiui ir prabangaus ir biudžeto keliautojo.

Skrydžiai į Keiptauną yra pasiūlyti įvairių kelionės kompanijų, ir jie paprastai apima viešbučio užsakymą, šventės paketus ir ekskursijas. Dauguma kompanijų taip backlinkai pat aprūpina automobilius nuomojant ir veža keliautojus į viešbučius nuo oro uostų.
Miestas yra turtingas kultūros, paveldo ir istorijos. Tai buvo anksčiau užkariauta olandų, ir vėliau britai sugavo tai. Miestas pamatė vergovę savo aukščiuose, ir šiandien tai labai kosmopolitinis.

Robben Island, vieta, kur didysis Nelson Mandela buvo įkalintas melai šalia Keiptauno pakrantės. Sala yra sinoniminė su žiaurumais ir priespauda, atlikta per apartheido erą. Tai paskelbė naktiniai klubai Vilniuje Pasauline Paveldo Svetaine, ir Stalo Kalnas formuoja vaizdingą foną.

Kita vietos vertė vizitas yra Stalo Kalnas, kuris yra taip pat pavaizduotas ant Keiptauno vėliavos. Kalnas turi stačias uolas ir pėsčiųjų žygį, ir laipiojimas uolomis ant to paskolos studentams yra labai populiarus ir tarp turistų ir tarp vietinių gyventojų. Lyninio keltuvo priemonė yra ten turistams, kurie nori aplankyti kalno viršūnę.

Nedarykite panelės Castle Geros Vilties, kurią paskelbė nacionaliniu paminklu 1936. Tai gerai išsaugoma ir turi savyje parodymą karinės istorijos nuo Jan Van Riebeeck laiko. Neseniai, pilis buvo taip pat panaudota Pietų Afrikos kariuomenės kaip jos štabas. Tai pažymima jo grožiu ir yra seniausias išliekantis Pietų Afrikos pastatas.

Filialo-kontoros-Kaap kaimynystė Keiptaune traukia turistus prie ordų. Rajonas yra turtingas spalvingų pastatų, mečečių ir gražaus maisto. Net gatvės yra labai tylios palyginti su likusia dalimi miesto. Rajonas buvo istoriškai išspręstas musulmonų, kurie buvo palikuonys vergų nuo Pietryčių Azijos.

Skrydžiai į Keiptauną padidėjo, kadangi miesto gyvūnija ir augalija sugavo turistų dėmesį. Įvairi gamtos draustinių dabartis čia gausiai yra augmenijos ir faunos. Yra Stalo Kalnas Natūralus Parkas, kuris turi savyje beveik 250 paukščių ir vietinės augmenijos rūšių. Gyvūnai kaip Iškyšulio Kalno Zebras, babuinai ir doleriai yra surasti šiame parke.

Tada yra taip pat Rondevlei Gamtos draustinis, kur kiekvienas gali stebėti paukščius kaip Didesnis Flamingas, Baltą Pelikaną, Afrikos Girnovę, ir taip toliau čia. Gyvūnai tokie kaip begemotai, ir taip toliau yra taip pat pamatyti čia.

Pajūrio Hermanus miestas yra garsus banginio stebėjimu. Manoma, kad mėnesiai tarp rugpjūčio ir lapkričio yra geriausias išreiškiant banginio stebėjimu. Per šį periodą banginiai paprastai dažnai lanko įlanką.

Skrydžiai į Keiptauną yra lengvai pasiekiami, kadangi miestas turi puikią sujungimo galimybę su skirtingomis vietomis.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.