Kaip belaidė oro stotis numato orą

parašė , 2012-12-15 09:28

Belaidės oro stotys yra dalys įrangų, kurios apima aparatą, kad įrašytų duomenis, reikalingus numatyti gamtines sąlygas, ir mikronuolaužą, kad išverstų duomenis ir daug parodymo rūšių, kad paaiškintų einančią paskui orai Vilniuje. Instrumentas apims termometrus, kad išmatuotų vidinę ir lauke temperatūrą, lietaus matas, kad išmatuotų kritulius, barometras, kad apskaičiuotų atmosferinį spaudimą, drėgmėmatis, kad matuotų drėgmę, anemometrą vėjo greičiui ir vėjo mentes vėjo laikysenai.

Šiuolaikinių oro stočių dauguma yra belaidžiai instrumentai, leisdama jus lengvai padėti tolimus instrumentus ant išorės ir turėti pagrindinį vienetą vikriai viduje. Skaičius apima atominius laikrodžius, kurie yra kalibruoti atominio laikrodžio šaltinio reguliariai, kad laikytų juos laiku, ir kai kurias renginio piktogramas, sakydami jus, jei reikia paimti skėtį su jumis ar kaip jūs turite apsirengti dieną.

Kad sugriebtumėte, kaip orai Vilniuje yra pagaminta, jūs iš pradžių turite įvertinti, kaip oras yra suformuotas. Žemė ir mūsų pasaulio jūros yra pašildytos saulės iki įvairių laipsnių. Tai yra skirtumas temperatūros skirtingose vietose, kuri kuria vėjus, kurie atneša orą. Kai žemė ar vandenynas yra šildyti karštas oras virš to kilimai, tokiu bū sukeldami žemo spaudimo sritį, kadangi oras tampa vėsesnis, tai skandina ir kuria aukšto slėgio rajoną. Kaip oriniai kopimai tai plečiasi ir vėsta, ir duotas oro, kad šaldytuvas gali laikyti mažesnį kiekio vandenį negu šiltesnis oras, vanduo kondensuoja ir formuoja debesis. Kai oras leidžiasi žemyn, jis sumažėja ir pašildo ir gali todėl sukaupti daugiau vandens negu mažiau šiltas orai Vilniuje. Atitinkamai žemo spaudimo rajonas yra jungtas su lietaus debesimis ir lietumi, ir aukštu slėgiu su sausu, teisingu oru. Vėjai yra suformuoti oro, tekančio nuo aukštai į žemas žemės ir pasipriešinimo sukimosi spaudimo sritis, bet rezultatą, kadangi oro srovė per žemės paviršių verčia vėjus bėgti aplink centrus žemo ir aukšto slėgio zonų, vietoj tiesiai tarp jų. Vėjo jėga yra proporcinga skirtingumui oro slėgyje tarp žemo ir aukšto slėgio zonų.

Žemo spaudimo rajoną pavadina depresija ir aukšto slėgio rajonu anticiklonu. Priekis yra pagamintas, kur depresija susitinka anticikloną, ir yra tipiškai jungiama prie debesies ir lietaus, kadangi vėsesnis oras priverčia bet kokį vandenį šiltesniam orui kondensuoti.

Taip apskaičiuodama orai Marijampolėje, drėgmė, vėjo greitis ir temperatūra specifiniame rajone per laiką išleis mus matyti ar depresija, ar anticiklonai vyksta ir jei jie kerta rajoną, duodami numatymo priemonę, kaip oras pasirodys po kitų kelių valandų ir oro stoties leidimo pasakyti jums, jei jūs turite apsirengti šiltą dieną ar atnešti skėtį su jumis.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.