10 Šalių keliauti dėl pigaus

parašė , 2012-01-22 15:47

Kelionės pasaulyje gali būti brangus, ypač tose šalyse, pavyzdžiui, Australija, Jungtinės Amerikos Valstijos, UK ar Vakarų Europoje. Viešbučiai, maisto ir lankytinos vietos galite greitai pridėti ir suvalgyti savo biudžetą ne kartą. Nors šios vietos yra brangu, nėra daug sms siuntimas kitų šalių, kad galite keliauti dėl labai mažai pinigų. Čia yra 10 šalių keliauti dėl pigaus.

1. Laosou000dLaosas yra gražus neturinčių išėjimo į jūrą šalies Pietryčių Azijoje, ribojasi su Tailando, Mianmaras, Kambodžos, Vietnamo ir Kinijos. Turtingas, kultūros ir gamtos grožį, Laosas daug pasiūlyti biudžeto keliautojas. Svečių namai yra pigus ir yra gana lengva rasti pagal $10 per naktį. Kaip labiausiai Azijos šalių, gatvės maistas yra aplenty ir labai pigus nuo maždaug $1 už valgio
Net Restoranas patiekalai tik kainuos keletą dolerių. reklama internete Tai gana lengva keliauti Laoso apie $20-$ 30 per dieną.

2. Gvatemalau000dYra daug sandorius turi būti turėjo, Centrinės Amerikos, bet Gvatemala yra daug pigesnis nei labiau populiarėja Panama ir Kosta Rika. Paplūdimiu, atogrąžų, kalnai ir senovės griuvėsiai yra visų, ir ji turi nuvažiuoti dėl pigaus. Tai lengva gauti kambarį, pagal $20 už naktį ir pigus valgo galima, taip pat ne tik pora dolerių per valgio. Galima važiuoti iki $35 per dieną Gvatemala.

3. Graikijau000dTai galima keliauti dėl pigaus Europoje. Graikija yra ypač pigiai dabar dėl Recesija, ir tai puiki galimybė Biudώetas keliautojams. Nakvynės kambariuose galima rasti už $10 už naktį, ir gatvės maisto yra su skanus giroskopai, kainuojančios tik $2-$ 3. Net su keletą Restoranas patiekalai lengvai galima keliauti Graikija, pagal $40 per dieną.

4. Indijau000dIndijos visada buvo pigūs šalies keliauti, ir su tokia turtinga kultūra ir tiek daug pamatyti ir padaryti, tai daro puikus biudžeto kelionės tikslas. Kambariai gali labai svyruoti kainos, priklausomai nuo to, kur jums eiti ir ką komforto lygis, jūs norite, tačiau Pigūs galimos pasirinktys beveik visada. Pigūs maisto taip pat yra visuomet prieinama ir skonis nuostabi! Tai galima keliauti Indija dėl $20-$ 35 per dieną.

5. Kambodžau000dPavyzdžiui, paskolos Laosas, Kambodža yra kitoje šalyje, visiškai kultūros ir grožio, su daug pamatyti ir padaryti. Kambariai galima rasti tiek mažai, kaip $2 už naktį, tačiau pagrįsta biudžeto $10 per naktį. Gatvės maisto Kambodžoje yra padangos pigiau puikus ir išlaidas pagal $1 už miltus, o Restoranas patiekalai kainuos tik pora dolerių, taip pat. Kai kurie žmonės buvo žinoma, kad kelionės Kambodžos, tiek mažai, kaip $10 per dieną, tačiau tai labiau pagrįstą biudžetą $20-$ 30 per dieną ir tikrai mėgautis.

6. Rumunijau000dYra daug variantų biudžeto Rytų Europoje ir Rumunija yra puikus pasirinkimas. Visiškai istorija, įdomių žmonių ir vietose, ji nėra gauti dėmesį, kad jis nusipelno. Jei buvimo nakvynės namus ir valgyti ne Pigūs maitinimo, gali keliauti Rumunijos dėl $30-40 $ per dieną.

7. Bolivijau000dBolivija yra puikus biudžeto paskirties Pietų Amerikoje. Didelis ne Andes, Bolivija siūlo daug pamatyti ir padaryti. Patalpa, skirta pagal $15 už kiekvieną naktį, galite gauti nors maisto gali būti ne mažiau kaip $2 už miltus, priklausomai nuo to, kur jūs valgyti. A geros Bolivija biudžetas yra maždaug $35 per dieną.

8. Vietnamasu000dKaip ir kitų Pietryčių Azijos šalių, Vietnamo yra puikus Biudώetas keliautojams ir pilnas didelis kultūros ir gamtos grožį. Jaukūs kambariai kainuoja apie $10 per naktį ir gatvės maisto yra visi pagal $1 už valgio. Restoranas patiekalai tik kaina $1-$ 3 per valgio. Galima važiuoti iki $15 per dieną Vietname, tačiau daugiau komforto biudžeto būtų maždaug lsmu sa $20-$ 30 per dieną.

9. Hondūrasu000dKitos Centrinės Amerikos sandorį yra puikus mažai Hondūras šalis. Jūs galite rasti patalpos, skirtos pagal $15 už kiekvieną naktį, o pigus maistas tik kaina keletą dolerių. Tai gana įmanoma Hondūras važiuoti iki $35 per dieną.

10. Nepalasu000dNepalas yra tikriausiai buvo, ir įmanoma gražiausių pigiausias šalyje. Tai labai neturtingas šalis ir kelionės išlaidas atspindi kad. Biudžeto kambariai ir vietinis maistas tik kaina keletą dolerių. Jei norite, galima keliauti Nepale pagal $10 per dieną, tačiau tai didžia dalimi priklauso nuo ką norite daryti. Jei Trekas turai ir tt, tada jūsų biudžetas bus padidinti daug. Tą dėmesį, jūs vis dar lengvai kelionės Nepalo pagal $ 30 per dieną.

Yra daug kitų šalių pasaulyje, kad tilptų į šią kategoriją, tai yra tik pavadinimas kelias. Kelionės pasaulyje gali būti labai pigūs, jei žinote kur eiti.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.