Paskola kelionei

10 Šalių keliauti dėl pigaus

parašė , 2012-01-22 15:47

Kelionės pasaulyje gali būti brangus, ypač tose šalyse, pavyzdžiui, Australija, Jungtinės Amerikos Valstijos, UK ar Vakarų Europoje. Viešbučiai, maisto ir lankytinos vietos galite greitai pridėti ir suvalgyti savo biudžetą ne kartą. Nors šios vietos yra brangu, nėra daug sms siuntimas kitų šalių, kad galite keliauti dėl labai mažai pinigų. Čia yra 10 šalių keliauti dėl pigaus.

1. Laosou000dLaosas yra gražus neturinčių išėjimo į jūrą šalies Pietryčių Azijoje, ribojasi su Tailando, Mianmaras, Kambodžos, Vietnamo ir Kinijos. Turtingas, kultūros ir gamtos grožį, Laosas daug pasiūlyti biudžeto keliautojas. Svečių namai yra pigus ir yra gana lengva rasti pagal $10 per naktį. Kaip labiausiai Azijos šalių, gatvės maistas yra aplenty ir labai pigus nuo maždaug $1 už valgio
Skaityti visą straipsnį '10 Šalių keliauti dėl pigaus'»

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.

Paskolos jūsų kelionei

parašė , 2012-01-19 10:30

Jei jūs norite nueiti atostogaujant, bet galėti leisti sau didelį užmokestį kiekvienas eina, tai jūs galėtumėte norėti galvoti apie paskolos kelionės tikslui išėmimą. Daug žmonių niekada nepasiekia, kad važiuotų į vietas, kurių jie nori dėl einamosios pinigų cirkuliacijos trūkumo. Tačiau, vis daugiau kompanijų siūlo paskolas specialiai kelionei ir šventėms. Jei jūs norite žinoti daugiau apie šitas šventės paskolas, tai yra kai kurie patarimai apie paskolos kelionės tikslais išėmimą.

Kelionės pasiėmus paskolą

Kelionės paskolos yra asmeninės negarantuotos paskolos forma, nors jūs galite taip pat gauti gautas kelionės paskolas tam tikromis aplinkybėmis. Jūs galite paprastai skolintis tarp 1000 Lt ir 7000 Lt, priklausomai nuo jūsų aplinkybių ir kiek jūs turite pasiskolinti. Atmokėjimo ilgis yra trumpesnis negu tradicinės negarantuotos paskolos, su tipiškais terminais būdami tarp 1 ir 4 metų. Jūs sumokate paskolą kas mėnesį, kadangi jūs būtumėte bet kokia kita paskola. Palūkanų normos yra gana konkurencingos, ir diapazonas tarp 7 ir 10 %.

KelionesAr verta pasiimti kelionės paskolą?

Yra daug priežasčių, kodėl jūs galėtumėte norėti panaudoti kelionės paskolą, net jei jūs galėjote leisti sau šventę su savo santaupomis. Daug švenčių reikalingas didelio mokesčio, atviro, kad gautų užsakymą, ir tai gali būti įtampa ant kažkieno finansų. Kelionės paskolos gavimas leis jums užmokėti už visas jungtines šventės kainas, vis dar turėdamas pakankamai pinigų, kad gyventų šiuo momentu. Kelionės paskola gali leisti jums važiuoti į vietas, jūs visada svajodavote ėjimo, bet manydavote, kad jūs niekada nenueitumėte į tai, todėl, kad jūs negalėjote taupyti pakankamai pinigų tuojau pat.
For additional local Feng Shui visit orientarts.
Skaityti visą straipsnį 'Paskolos jūsų kelionei'»