Kelionės

parašė , 2012-04-28 22:28

Yra gausių galimybių, kur jūs galite sumažinti savo keliones išlaidas, bet užuot žiūrėjęs į akivaizdų kaip pigūs viešbučiai, ieškodamas sandėrio kelionės paketų, aš ketinu pažiūrėti į tuos mažus pokštus, kurie gali išgelbėti jus tik pakankamai pinigų, kad suteiktų jūsų kelionę ar galbūt net išplėstų tai porą dienų.

Suvenyru pirkimas kelionėse

Suvenyrai – jie yra būtinas blogis, važiuodami, todėl, kad jūs turite parvesti kažką namo sau savarankiškai ir žmonėms namie, ir jie neatvyksta pigūs. Didžiausia klaida yra tokia, kad daug žmonių perka šį mėšlą turistiniuose taškeliuose, kur jie kainuoja labiausiai. Mano pasiūlymas būtų, kad suvenyrai turi būti nupirkti toli nuo turistinių taškelių. Daugiausia pora šimtai metrų išeina, ar svarbiausios gatvės turi didelę reikšmę jūsų paslaugos kainoje. Tuo atveju, jei jūs turite nupirkti kažką, kuriam jūs tik negalite priešintis – bando suderėti.

Maisto į keliones pasirinkimas

Keliones

Maistas – tie patys principai tikrai prisitaiko čia. Valgymas turistiniuose taškeliuose ar šalia jų yra visada daug brangesnis ir ne visada geriau. Kitas deda, kad išvengtų, kada kelionė yra degalinės ir pakelės restoranai ar kavinės, todėl, kad valgymas tose vietose yra brangesnis ir paprastai šiukšlė.

Kokį transportą rinktis kelionės užsienyje metu?

Transportas – jei jūs važiuojate aptempto biudžeto viduje, tada taksi ir rūpinimosi nuoma ar nuompinigiai visiškai nėra namie. Vietoj to panaudokite visuomeninį transportą, tai daug pigiau ir ne tai blogai. Aš buvau ant antrų klasės traukinių Indijoje ir ne tai kad blogai. Svarbiausia kelionė su visuomeniniu transportu duoda jums gerą šalių kultūros, žmonių ir tradicijų įžvalgumą.

Kelionės vadovai – ar mums jie reikalingi?

Vadovai – daugiausia jums nereikia jų, todėl, kad jūs turite užmokėti jiems. Daug populiarių vietų, aplankytų turistų, turės girdimuosius vadovus nemokamai ar brošiūras, kurios rašo viską, taip pat nemokamai. Kai miestų turistų kelionė dažnai samdo miesto gidą, bet vėl gerą knygą kaip Vieniša Planeta, ar beveik bet koks kitas kelionės turisto vadovas padarys darbą partijai mažiau pinigų.

Kuo nederėtų pasitikėti?

Spekuliantai – vengia tų. Spekuliantas yra asmuo, kuris kviečia jus į parduotuves, kavines, restoranus ir viešbučius. Trečiojo pasaulio šalyse jie yra bendras susierzinimas. Priežastis, kodėl jūs turite išvengti šitų pasiūlymų yra tokia, kad parduotuvės savininkai ir kitos firmos moka jiems komisiją už klientus. Todėl jūs užmokėsite daugiau už tą patį daiktą negu paprastai. Taip kai klaustas tikrinti parduotuvę jūs turite mandagiai smukdyti kvietimą.

Rinkitės pigias keliones

Pigias keliones rinktis racionaliau, nei brangias keliones. Papildomi pinigai, kad jūs sutaupysite šitų patarimų laikymas įeis patogūs, rezervuodami geresnį viešbutį, plėsdami jūsų kelionę ir gaudami daugiau jaudulio mažiau pinigų. Galų gale tai yra jūsų kieti uždirbti pinigai, kodėl turi jūs mesti tai lauke langas.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.