Vestuvės per dvi savaites

parašė , 2017-06-16 08:48

Ar atsimenate tą jausmą, kai prireikia skubėti į parduotuvę dideliam apsipirkimui, o ši dirba tik pusvalandį – kažkaip, bet vis tiek spėjate viską nusipirkit. Taip pat gali būti suprantamas ir vestuvių planavimas. Nors esame mokyti ir įpratinti galvoti, kad vestuvių planavimui reikia pasilikti pusę metų, iš tiesų įmanoma jas suorganizuoti ir per 2 savaites, spontaniškai nusprendus nebeatidėlioti, o susituokti.

Pirmiausia sutvarkykite popierius

Padeda suplanuoti vestuvesPirmasis dalykas, nuo kurio turėtų prasidėti tokių greitų vestuvių planavimas – popierių sutvarkymas. Turite turėti pasus, savo asmens dokumentus, užsiregistruoti į metrikacijos biurą, sužinoti, kada jums bus suteiktas santuokos liudijimas. Tai ir apibrėš tikrąją datą, kurią vadinsite vestuvių data. Tad pirmas dalykas, pirmoji užduotis jums – kuo greičiau sutvarkyti visus būtinus popierius. Antrasis žingsnis – iškart po to. Pakvieskite žmones į vestuves, iki kurių likę gal tik dvi savaitės ar mažiau. Tai visgi bus puikus siurprizas, tad net nėra taip svarbu, kokiu formatu pakviesite. Reikėtų vadovautis operatyvumo kriterijumi ir kviesti žmones taip, kaip užtrunka greičiau. Gražių popierinių kvietimų spausdinti jau nėra kada, o ir siųsti laiškus per vėlu, jie gal nueis tik tada, kai jau reikės tuoktis. Tad padarykite protingiau ir paskambinkite, pakalbėkite. Dabar yra ir puikių elektroninių platformų, kur galima išsiųsti vestuvių pakvietimus internetu. Tai irgi labai pagreitina viską, uždeda varnelę, kad pakvietimai jau išsiųsti, visa tai įvyksta greitai, o kartu tai vis tiek įsimintinas būdas pakviesti svečius į vestuves.

Nusipirkite žiedus

Skirkite valandą nuvažiavimui į žiedų saloną ir išsirinkite ten žiedus. Jeigu norite, kad būtų kažkas graviruota kitoje pusėje, to paprašykite, ir užsisakę graviūrą žiedus galėsite pasiimti vėliau.

Nebijokite įprastų dalykų šventėje

Kadangi šventę organizuojate taip greitai, nesistenkite padaryti visko stulbinamai ir nebūtinai aukokite kiekvieną dieną iki vestuvių jų planavimui. Padarykite kas būtina – gaukite vestuvinius rūbus, pasamdykite fotografą, suorganizuokite viską dėl maitinimo ar patys nupirkite valgyti. Tačiau nesibaidykite ir kasdienių dalykų, kurie taip pat gali būti jūsų vestuvėse. Galbūt verta pabandyti kažką, apie ką nebūtumėte galvoję, jeigu vestuves būtumėte planavę metus. Sugalvokite vieną įdomią temą, kuri susiaurins pasirengimą, užduos svečiams „dress kodą“, o ir jums bus smagiau ruoštis. Susituokite paprastoje pažįstamoje aplinkoje – galbūt vietinėje bažnyčioje ar gimtinėje savo miesto, pas tėvus kaime, o gal mėgstamame restorane, viskas vis tiek bus puiku, nes tai jūsų vestuvės.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.