Kaip atlaikyti ilgo laimikio skrydį su paprastais veiksmais

parašė , 2017-06-08 21:19

Išsigelbėjimas

Jums reikia kieto plano pasiruošti kelias jūsų skrydžio valandas, bet jis neturi bendro su darbu. Nors laikas gali skristi, kai jūs spoksote į skaičiuokles ir rašote pasiūlymus, jis nedaro, tomis valandomis dingsta. Jūs norite, kad jie dingtų be pėdsako. Jūs galite uždėti tas ausines ir stebėti Holivudo labai įspūdingus kūrinius. Daug darbo užbaigimas yra gerai, bet jūs nesate panaudotas 15 valandų praėjimui, negaudamas elektroninio pašto ar pokalbis telefonu. Todėl, aš įtikinu jus atnešti kažkokį darbą, kad padaryčiau, tačiau, tai bus tuščia kai prieita prie vidurinės jūsų išmėginimo dalies. Neatsisakykite ausinių ir Holivudo kino filmų.
Nepasiimkite per daug medžiagos su savimi.

Registruotas bagažo mokesčiai drąsina keliautojus atnešti daug medžiagos, bet tai galėjo sudeginti jus per ilgo laimikio skrydį. Talpinimas daugiau po vieta prieš jus duoda mažiau vietos kojoms ištiesti ir labiau apribotos erdvės, kad turėtų reikalo su 15 iki 16 valandų. Išvenkite atnešti per daug medžiagos, kuri prives prie turėjimo mažiau erdvės ištempimui ir miegojimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Didinkite

Jūs negalite būti įrenginio asmeniu kai prieita prie skridimo. Nors jūs paprastai nedėvite akių kaukių ar naudojate kaklo pagalves, ausų užkamšalus ir triukšmą panaikinančias ausines, jie galėjo tikrai padėti per ilgo laimikio skrydį. Kaip anksčiau minėtas, jūsų visi neša – ant bagažo, turi būti mažiau, bet svarstyti kai kurių iš tų ganėtinai mažų išlikimo įrankių atnešimą. Jūsų protas ir kūnas bus dėkingi už visus mažus daiktus, kad siūlo patogumą, ir kankynę jų pakavimo ir pasiėmimo su savimi padarys lengvesnę kančia praėjimo 15 ilgų valandų nešti vaikus, klausydama piloto balso ir triukšmo variklio, taip pat kaip pagrindinio skausmo kakle. Taip, neužmirškite savo įrenginio.

Gaukite Užbaigtą Poilsį prieš Įsėdimą

Nemanykite, kad ilgos jūsų skrydžio valandos bus geriausias laikas, kad pasivytų miegą. Nors tai atrodo kaip gera mintis trenktis ant atlošiamos vietos, kai jūs taip pat pavargstate, tikėdamasis gauti pakankamai miego per visą kelionę, jūs esate apie būti sugriautas, kai, dėl vienos priežasties, jūs negalite gauti pakankamai miego. Jūs skrisite gana ilgai, kad gautumėte kelis mirkčiojimą, net nepaisant to, kad jūs galbūt ilsėjotės truputį. Ką jūs galite padaryti yra ėmimas tai, kaip tai atvyksta. Kai jūsų akys pradeda uždaryti, dėvėti tas akių dangas ir ausų užkamšalus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prižiūrėkite savo Medžiagą

Jūs negalite išvengti turėti nesąžiningus keliautojus laive, ir ilga kelionė duoda jiems pakankamai laiko nustatyti jūsų piniginės vietą, laukti jūsų, kad miegotų ir apžiūrėtų jūsų bagažą. Sulaikykite savo vertybes paslėptas, kur tiktai TSA Rentgeno nuotraukos mašina galėjo surasti juos. Paslėpkite savo pasą, kreditines korteles ir pinigus juostos krepšyje po jūsų drabužiais.

Tyrinėkite apie Vietas Vartuose

Jei jūs nesugebėjote gauti geras vietas iš anksto, pabandykite paklausti vartuose. Jei tai nėra pilnas skrydis, gali vis dar būti tuščia eilė, ir vartų atstovas galėjo jūs padėti jus, ir jūsų kompanionas lange ir perėjimo susitarime, mažindamas galimybę turėti kitą keliautoją sėdi centre, tokiu būdu gaudamas jus bent jau pusantros vieta.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.