Vaikas laisvas skridimas

parašė , 2013-10-08 23:26

Įsivaizduokite mintį apie skridimą be vaikų aplink jus… gerai, tai nėra per toli, kadangi vis daugiau avialinijų pradeda įvesti ramias zonas be vaikų!

Ar jūs turite vaikus ar ne, galimybės yra, jūs buvote ant skrydžio, kai mažas vaikas padarė tiktai riksmą, ar spardo jūsų vietą, visai kelionei.

Dabar tie mūsų su vaikais simpatizuos remiantiems tėvams, iškenčiantiems skrydį nuo pragaro.

Daug tėvų paskelbė, kad jie tiesiog nelinksmins minties apie skridimą – vienerius iš penkerių tėvų – kol jų vaikai nebus jų paauglystėje, kaip mintis apie pradedančio vaikščioti kūdikio įniršio priepuolį, kuriuo 35 000 pėdų viršuje ore yra tik per daug turėti. Taip pat kaip tėvai savarankiškai nenenoras turėti reikalo su aukštai skrisdamas įniršio priepuoliu, daug tėvų yra sudominti dėl žvilgsnių, kuriuos jie gaus nuo keleivių ‘be vaikų’
Bet galbūt jie neturi jaudintis daugiau ne, su pasirinkimu childfree sėdimos vietos?

Taip, jei jūs esate vienas iš tų keliautojų, kurie meldžia, kad vaikai eis teisinga praeitis jūsų eilė ir sėdės toliau atgal, jūs svarstytumėte premijos skridimui be vaikų mokėjimą? Nesenoje GoCompare.com apžvalgoje dauguma pasakė, kad jie užmokės tiek daug, kiek 50£ už sugrįžimą skrydį, kad skristų childfree zonoje. Iš tikrųjų, vertindamas skridimą šalia chuligano, rėkimą ir kojas spardančius vaikus, blogesnius negu skridimas su girtais keleiviais, šiurkščia kabinos komanda ir net posėdžiu šalia ištvirkusių keleivių.

Gerai, trys Azijos avialinijos susitaria su bendrakeleiviais, ir pasiūlyme įtikti, kad jie neseniai įvedė childfree skridimą.

Singapūro Avialinijų biudžeto vežėjas, Lėkimas turi uždrausti iki 12 vaikams jo specialiose ‘suaugusiose tiktai’ kabinose, pavadintose ‘Lėkimas Tyloje’. Kabinos, išdėstytos arčiau į priekį lėktuvo, tiesiogiai prieš verslo klasės klientus, ne tiktai duos naudos iš vaiko laisvam skridimui bet taip pat ir turės daugiau kojos kambario. Tačiau, yra pagavimas – ‘Lėkimas Tyloje’ vieta kainuos 9£, papildomus kiekvienas kelias.

Ir jie nėra vieniši – AirAsia X, kita Azijos biudžeto avialinija, taip pat įvedė childfree sėdimas vietas. Keleiviai gali būti vaiku, laisvu jos Ramioje Zonoje, kokiu būdu sėdimos vietos yra per 12 tiktai, išdėstytos už Aukščiausios kokybės vietų.

Kaip taip pat padarė malajiečių Avialinijas, skirdamas vaikus nuo likusios dalies jų ‘kūdikio lėktuvo draudžia’ vietas.

Tokiu būdu tai išpopuliarės? Bus mūsų savos biudžeto avialinijos, ar tradiciniai vežėjai, įvesti tokius matus? Tiktai laikas pasakys, bet tikimybė yra, kad, jei avialinijos gali padaryti daugiau pinigų, ir laiko keleivius laimingus, galimybės yra tai, nebus apskritai ilgas!

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.