Karališkoji olandų avialinija siūlo karališkąją patirtį?

parašė , 2016-01-12 13:35

Nyderlandų, KLM vėliavos vežėjo avialinija (pilnas oficialus vardas Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V. (Karališkosios olandų Avialinijos)), turi unikalų skirtingumą buvimo seniausia avialinija pasaulyje, vis dar veikiančiame po jo tikru vardu. Tai turi daugiau kaip 32 000 tarnautojų 2013. Tai suformavo susijungimą su Air France 2004 ir yra SkyTeam sąjungos narys. Šis straipsnis kalba apie kelionės patirtį su KLM Avialinijomis. Tai įtrauks kiekvieną klasę kad avialinijos pasiūlymai ir aptars jos ypatybes.

Pigiausia klasė – Tarpžemyninis:

Kiekvienas gali lengvai registruotis tinkle, su jūsų telefonu, savipaslaugos mašinoje oro uoste ar už rašomojo stalo. Tokiu būdu ilgoms linijoms neleidžia formuotis, kuris daro registraciją proceso labai lygią – didelis plius
Vieną kartą ant lėktuvo jūs galite įsitaisyti patogiai ir atsipalaiduoti su pagalve taip pat kaip antklode patogioje vietoje ar yra taip pat pasirinkimas pasirinkti patogesnę vietą (pridėta vieta kojoms ištiesti). Maistas yra geras taip pat kaip gėrimai parduodamas ir jei jūs norite, prieš išvykimą (nuo Amsterdamo) jūs užsakymas la carte meniu prieš išvykimą. Pasilinksminimo sistema yra pakankama, ir ausinės yra pateiktos avialinijos. Pigiausia klasė laive jų Boeing 777-200 net geriau suteikia daugiau vietos kojoms ištiesti vietas, 1200 valandų pasilinksminimo, užbaigto touchscreen inflight pasilinksminimo sistema.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasaulinė Verslo Klasė

Jei jūs mėgstate važiuoti su stiliumi, tai KLM Pasaulinė Verslo Klasė yra jums. Jei jūs būsite verslo klasės bilieto savininkas, jūs turėsite kelis pranašumus, kurie leis jums lengvai valdyti jūsų skrydį tiksliai pagal jūsų kelionės planus. Be to, jūs gausite papildomus bagažo kišenpinigius, sugebėsite laukti KLM Karūnos Poilsio kambariuose ir tuose su KLM jungtiniais partneriais. Ir uždirbkite papildomą Mėlynų Mylių Skridimą (upto 175 %), Ir, žinoma, jums teiks pirmenybę per kitus klasės bilieto savininkus kiekviename skyriuje nuo išlaipinimo jūsų bagažo, praėjimo per apsaugos kontrolę ir muitinę, įsėdimą ir jūsų krepšių nuo bagažo juostos gavimą. Viskas kurį jūs turite padaryti yra, seka raudonus Dangaus Prioriteto ženklus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vieną kartą laive, jūsų rūpesčiai blanks kaip pagrindas po jumis. Atsipalaiduokite Miegančiojo Vietoje, kuri yra 190 cm ilgio ir atlošia iki 175 cm. Tai taip pat įrengiama masažo vienetu. Jūsų privatumui yra uždanga. Asmeninė pasilinksminimo sistema yra labiau visapusiška ir apima dar daug pasirinkimo negu reguliari klasė. Vietoje valdžia yra pateikta ir yra taip pat Pasaulinis Verslo Klasės patogumo komplektas, pasiekiamas, kuris yra suprojektuotas Viktor ir Rolf – olandų Projekto duetas.

Jūsų skonio pumpurams yra ištaigingas 3 kurso meniu, paruoštas KLM talentingų Olandijos Virėjų, ir visi valgiai yra patiekti ant puikių Marcel Wanders keramikos dirbinių. Stiklinė puikūs ar jūsų pasirinkimo gėrimas yra giriamieji su kiekvienu valgiu.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.