Būtinos oro uosto įrantos jūs turite atrasti

parašė , 2016-06-24 14:00

Tai nėra sumažinimas, kai jie lieka, kad verslininkai ir kiti godūs keliautojai leidžia daugumą savo gyvenimų oro uostuose. Layovers ir užlaikymai yra esminė dalis kelionės, ir galų gale priverstų jus likti oro uoste ilgesnį laiką.

Daugelis mūsų niekina oro uostus dėl daugelio priežasčių. Kai kurie keliautojai yra nuliūdinti mintyje apie tai, tuo metu, kai kiti paprasčiausiai negali kontroliuoti savo rūpesčių, kai jie yra šalin į oro uosto buvimą.

Bet tai yra todėl, kad daug keliautojų nežino protingiausių oro uosto įrantų, kurios gali potencialiai pakeisti jų buvimą oro uoste visiškai. Yra kai kurių iš jų geriausių.
1. Kairieji daug jūsų buvimo oro uoste sukasi aplink proto žaidimą. Daugelis mūsų bjaurisi niekada pasibaigiančia saugumo linija, skaudžiai laukiančia jų posūkio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi dauguma keliautojų yra teisūs paduotas, jie būtų dažnai automatically rinktis keliuką ant teisingos pusės. Tai yra dažnai ilgiausia. Vietoj to, sąmoningai pasirinkite kairiųjų tokį, jei jūs norite sutrumpinti savo laukimo laiką.

2. Tuščias Vandeninis Butelis, Liekantis hidratuotas, stebuklingai pakeltų jūsų nuotaiką ir sulaikytų jus puikioje nuotaikoje visur kelionėje. būdamas supiltas į butelius vanduo oro uoste yra dažnai labai brangus.

Užuot daręs taip, neškite tuščią vandeninį butelį į priekį. Kadangi saugumas paprašytų, kad jūs išmestumėte jūsų vandeninį butelį, jei tai pilna, būtina nešti tuščią. Kai tik jūs esate per su apsaugos kontrole, jūs galite paprašyti, kad bet kuris iš oro uosto darbuotojų restoranuose užpildytų tai jums.

3. Sulaikykite Įlaipinimo talono Kopiją, daugelis keliautojų mėgsta prarasti savo įlaipinimo taloną ir sukelti rūpesčius sau savarankiškai. Kaip tik tuo laiku, kai jūs siekiate vartus ir suprantate, kad jie dingo be žinios, daug panikos yra sukeltas greta daug laiko, išeikvoto.

Kad išvengtumėte kančios, sulaikykite savo įlaipinimo talono screenshot, kad jūs turėtumėte patogų atsarginį planą, net jei originalus dingsta be žinios.

4. Gaukite Automobilių aikštelę Anksčiau, negu Jūs Atvyksite į Oro uostą daug žmonių rūpesčio apie automobilių aikštelės mokesčių aukštas kainas tuo metu, kai jie važiuoja. Laimei, yra daug žiniatinklio svetainių, kurios siūlo nuolaidas ir nuostabius reikalus, kurie padėtų jums statyti automobilį patogiai oro uoste.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra didžiulė dvasios ramybė, kad atvyktų į oro uostą su jūsų automobilių aikštelės rūpesčiais, rūpintais.

5. Pasverkite Savo Krepšius, Tai baisu, kad paliudytų labai daug keliautojų, prasibraunančių į oro uostą, nesveriant jų krepšių. Tai sukelia daug įtampos, kai tik jūs viršijote bagažo kišenpinigius. Tai ypač skausminga, kai tik krepšiai turi būti vėl atidaryti, kad pritaikytų bagažo ribą.

Panaudokite mastus jūsų namuose ir pasverkite visus savo krepšius, net jei jie atrodo tobulai puikūs. Avialinijos tapo vis labiau ir labiau griežtos kai prieita prie bagažo politikos, ir jūs turite užtrukti žaidimo viršūnė, kad išvengtumėte bet kokios nepageidaujamos nuostabos.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.