Plaukimo baidarėmis niuansai

parašė , 2021-07-18 21:56

Jeigu plaukimas baidarėmis Jums atrodo ta pramoga, kuri verta Jūsų laiko bei dėmesio – tokiu atveju svarbiausia atrasti labiausiai poreikius patenkinantį maršrutą, kuris leis Jums patirti kuo daugiau gerų emocijų ir tuo pačiu plaukti visiškai saugiai. Vienos dienos baidarių maršrutai yra ta galimybė, kuri sulaukia vis daugiau žmonių dėmesio, kadangi pigu, saugu ir tuo pačiu nereikia jokio specialaus pasiruošimo.

  • Tinkamos upės pasirinkimas

Žinoma, baidares puikiai tinka plaukimui ne tik upe, tačiau ir kitais vandens telkiniais, tačiau būtent judrus vandens telkinys daugeliui patinka labiausiai, kadangi galima džiaugtis imantrumu ir tuo pačiu nuotykiais. Upių pasirinkimas labai platus, tad reikia įvertinti saugumo niuansus ir pagal juos rinktis Jums labiausiai tinkamą variantą.

  • Geri drabužiai

Baidarė upėje prietemojeKad ir koks tuo metu bus oras, tačiau geri drabužiai dažniausiai yra tai, kurio reikia pasirūpinti pirmiausia. Nuo tokių, kurie padeda išvengti šalčio iki tokių, kurie apsaugo nuo tiesioginės saulės spindulių. Šiuo metu drabužių yra labai daug, je labai skirtingi, tad atrasti Jums labiausiai tinkamus ir pritaikyti prie savo poreikių nebus labai sunku.

  • Saugumo niuansai

Būtinai reikia klausyti instruktorių, kurie detaliai nurodo plakimo metu laikytis tam tikrų taisyklių, kurios garantuoja saugumą. Reikalingos, žinoma, ne tik žinios, tačiau ir specialūs priedai, kuriuos suteikia nuomotojai. Nuo liemenių iki virvės bei kitų smulkmenų, kurių taip pat galite ne tik laukti, tačiau ir prašyti.

  • Kelionės laikas

Reikia susižinoti koks kelionės laikas laukia Jūsų. Tokiu atveju galima kur kas paprasčiau planuoti plaukimą, kadangi dažniausiai pasiekus tam tikrą tašką reikia laukti, kol žmogus atvyks Jūsų kartu su pačiomis baidarėmis pasiimti. Galiausiai, laiko tėkmė taip pat padeda paprasčiau įvertinti ir savo galimybes.

  • Nakvojimas

Ir reikia nepamiršti pasirinkti tokios sodybos, kurioje siūlomi patogumai geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Nuo tokios, kuri dažniausiai savo modernumu pralenkia butus, iki tokių, kurios suteikia galimybę Jums pajusti – ką reiškia gyvenimas kaime ir tuo pačiu gamtoje.

Vasara jau čia, tad siūlome išbandyti jos malonumus dabar!

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.