Orų prognozė golfo žaidėjams

parašė , 2012-11-23 16:17

Golfas yra nuostabus lauke sportas, kuris gali būti žaistas daugelyje skirtingų gamtinių sąlygų tipų. Užbaigtas golfo raundas, apimdamas 18 duobių, tipiškai ims apytiksliai 5 iki 6 valandas, kad žaistų, priklausomai nuo kurso. Orai Vilniuje gali pasikeisti labai per žaidimą. Prieš jūsų žaidimo dienos pradžią, svarbu pasimokyti apie kasdieninę orų prognozę jūsų vietai.

Net šaltuose rajonuose, golfo aikštelės yra dažnai atidarytos didžiąją metų dalį. Jūs turėsite sužinoti, kaip žaisti visuose gamtinių sąlygų tipuose, apimdamas ekstremalų karštį, šaltį, ir šlapias aplinkybes. Jūs taip pat turėsite sužinoti, kaip išmokėti kompensaciją už vėjuotas sąlygas. Orai Palangoje žaisti golfą lietuje. Prieš gavimą ant golfo aikštelės svarbu atnešti teisingą tipą įrangos su jumis atveju lietaus. Jūs turėsite atnešti kitą įrangą su jumis:

  • Golfo skėtis
  • Lietaus danga golfo žaidėjų klubų
  • Lietaus švarkas
  • Papildoma golfo pirštinė
  • Golfo rankšluostis Atsimena, kad jūs neturite niekada žaisti golfo audroje.

Žaibas gali sumušti skubiai ir gali važiuoti per pagrindą. Nestovėkite po medžiais per audrą, kadangi žaibas yra pritrauktas į aukštus objektus. Visada atkreipkite dėmesį į kurso taisykles ir orai. Didžioji dalis kursų signalizuos apie pavojaus signalą, kai apšvietimas bus kaimyninis. Visi golfo žaidėjai turės vadovauti į klubo pastatą. Jei audra praeina skubiai, jūs galite sugebėti pasiekti, traukiasi į kursą. Kurso vadybininkas paprastai praneš žinią jums, jei tai turės gerai grįžti į duobę, kur jūs trunkate vaidintas.

Daug žmonių mėgsta pradėti savo golfo žaidimą ryto pradžioje. Ryto pradžioje jūs turėsite reikalo su rasa, ir su vėsesne temperature orai Klaipėdoje. Jūs taip pat galite turėti rūką kai kuriuose rajonuose. Jei jūs negalite pamatyti, kur jūs trenkėtės, rutulys visada šaukia “priekiniais”, kad įspėtų kitus rutulio žaidėjus. Žaidimas ant rasoto paviršiaus yra panašus į žaidimą lietuje. Žolė bus šlapia ir slidi. Įsitikinkite, kad jūs dėvite deramus smaigalius, kad padėtumėte jums išlaikyti pusiausvyrą per šūvius.

Vienas atsakymas į “Orų prognozė golfo žaidėjams”

  1. treniruotes says:

    Tikriems golfo fanams lietus – ne kliūtis. Jei tinkamai pasiruošiama ir kaip straipsnyje minima pasirūpinama specialia papildoma įranga, golfo treniruotes galima neatšaukti.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.