Dideli patarimai gavimas geriausių pasiūlymų ant jūsų lėktuvo bilieto

parašė , 2012-01-30 16:35

Viena iš brangiausių kainų jūsų kelionėje užsienyje būtų jūsų lėktuvo bilieto kaina. Su augančia kuro kainų tendencija, tai priskyrė padidintose lėktuvo bilietų kainose. Todėl tai yra turbūt vienas rajonas, kur jūs turėsite suplanuoti gerai pažangiame garantuoti, kad viskas vis dar lieka jūsų viduje biudžetą. Tai pasakyta su kažkokiu sunkiu darbu ir kantrybe, jūs galite vis dar atrasti dideles skrydžių kainas, kad jūs galėtumėte vis dar pasilikti biudžeto viduje. Yra kai kurie dideli patarimai geriausių pasiūlymų konfiskuotu automobiliu pardavimas ant jūsų lėktuvo bilieto gavimas.

Patarimas 1: Panaudokite internetą, kad padarytumėte tyrinėjimą kelių kelionės užsakymo svetainių
Internetas padarė prieigą prie informacijos labiau daug pasiekiamą ir lengvesnę gauti. greita paskola Yra įvairių kelionės užsakymo svetainių ar kelionės consolidator svetainės, kurios gali padėti ieškoti lėktuvo bilieto kainas nuo gausių pardavėjų. Dažnai šitos žiniatinklio svetainės pasiūlys pakėlimą, kurį jūs pamatysite, turi reikšmingas santaupas ant bilieto. Geras turi išnaršyti apytiksliai 3 iki 5 skirtingas kelionės užsakymo svetaines, kad palygintų kainas, kad garantuotų, kad jūs suradote geriausią reikalą. Jūs turite tikrinti reguliariai ant šitų žiniatinklio svetainių kaip laikas į laiką, jie turės sezoninius pasiūlymus, kurie turi reikšmingas nuolaidas.

Patarimas 2: Ieškokite biudžeto avialinijų kaip alternatyvos

Kuro kainų padidėjimas vairuoja kylančią į viršų tendenciją avialinijos bilieto kainose. Todėl vienas puikus būdas taupyti pinigus važiuoja su biudžeto oro transporto bendrovėmis vietoj to. Šitos biudžeto oro transporto bendrovės dažnai siūlo tuos pačius skrydžio maršrutus daugeliui pagrindinių maršrutų pasaulyje. Geriausias daiktas yra, kad šitos žemos kainos oro transporto bendrovės vis dar siūlo palyginti didelę paslaugą ir patogumą ant lėktuvo kaip su normalia tarptautine oro transporto bendrove. Visada dietos planas reguliariai pertikrinkite su šitomis biudžeto oro transporto bendrovėmis, kadangi jie dažnai turės apribotus laiku reikalus, kur bilietai gali būti taip žemi kaip vienas doleris! Bet jūs pasiekėte, kad veiktumėte greitai, kadangi jie yra dažnai griebiami skubiai.

Patarimas 3: pigesnis multitranzito XXX skrydžio paėmimas. Daugialypiai pervažiuojantys skrydžiai yra paprastai labiau ekonomiški negu tiesioginiu reisu skridimas. Vienas pranašumas skristi multipervažiuojančiu reisu yra toks, kad jūs gaunate galimybę į sustojimą įvairios šalys prieš užbaigimą jūsų galo maršrute. Tai ypač didelis, jei jūs ketinate trumpam sustoti mieste kurį laiką, kad aplankytumėte kelias dienas prieš įsėdimą į lėktuvą vėl į jūsų maršrutą, kadangi dauguma oro transporto bendrovių siūlo šį pasirinkimą nemokamai. Tačiau tai pasakyta, jei jūs nemėgstate lankyti kitas šalis ant maršruto į jūsų numatomą maršrutą, tada tai galbūt nėra geras pasirinkimas jums kaip apskritai, visaapimantis praėjimo laikas yra daug ilgesnis negu tiesioginis skrydis. Tokiu būdu tai yra kažkas, kurį jūs turite išsirinkti, sverdamas už ir prieš. Tai yra, ar jūs taupo daugiau pinigų su daugialypiu pervažiuojančiu skrydžiu, ar jūs taupote daugiau laiko, bet mokėjimą truputį daugiau su tiesioginiu skrydžiu.

Prie kitas kai kuriuos iš šitų efektyvių patarimų, jūs sugebėsite gauti geriausius pasiūlymus ant savo lėktuvo bilieto. Viskas tai ėmimas yra tam tikras atkaklumas naminio darbo darbe, kad surastų pigiausią jūsų skrydžio kainą.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.