Bendri nepatogumai, kai ant lėktuvo ir ką jūs galite padaryti

parašė , 2014-05-25 18:24

Gali būti trys klasės ant jūsų lėktuvo, Gero, Ne Blogai ir Prakeiktas Bjaurus. Aš naudoju, kad skrisčiau užsienyje dažnai ir turėjau daug avialinijos mylių. Aš rezervuočiau Verslo Klasę, bet būsiu beveik visada trenkiamas iki Pirmosios klasės. Aš buvau danguje. Po to, kai aš atsistatydinau, aš tapau tik kitu lemingu, paruoštu iššokti langas. Aš buvau kelionės lėktuvu pragare ar turistinėje klasėje.

Aš pasakysiu jums, kaip su manimi elgėsi Pirmojoje klasėje ant British Airways skrydžio. Mūsų skrydis buvo sustabdytas Frankfurte, Vokietija. Po to, kai mes buvome jau vienas pusvalandis vėlai, mums leido apsistoti, bet pilotas paskelbė, kad valdymas iš žemės turėjo mus dar 45 minutes ant gudronuotos skaldos dangos ir kad mes skrisime apytiksliai 30 000 pėdų

Aš pasakiau savo taikomajam vadybininkui, kuris važiavo su manimi, "Mes ketiname praleisti Sutarimo skrydį iš Londono į Niujorką."

Vertas pagarbos anglas, sėdintis prieš mus, pasakė, "Pasakykite, kad Stiuardesė pasakytų Kapitonui, kad jūs ketinate praleisti Sutarimą Londone."

Aš signalizavau stiuardesei ir pabandžiau pasakyti jai tai. Džentelmenas pertraukė ir pasakė, "Pasakykite Kapitonas, kad šitie du džentelmenai ketina praleisti Sutarimo skrydį į Niujorką iš Londono."

Stiuardesė grįžo ir pasakė, kad bus transporto priemonė, laukianti mūsų Londone lėktuve. Ji taip pat pasakė, kad antra transporto priemonė bus ten mūsų bagažui. Kapitonas paėjo į priekį ir pasakė, kad mes buvome dabar išvalyti, pakyla ir kad mes skristume 15 000 pėdų.

Du džentelmenai nuo Squibb pasakė, kad jie turėjo grįžti į vykdomąjį susitikimą, ir galėjo jie prisijungti prie mūsų. Aš pasakiau puikus su manimi. "Pasakykite stiuardesei…"

Mes buvome skubiai išsiųsti į terminalą Londone, perdavė gerą maistą, kurį Sutarimo žmonės gėrėjosi, laukdami jų skrydžio, ir paėmė mūsų vietas. Mes prisijungėme prie džiaugsmingos žydų vestuvinės partijos ir buvome ant mūsų kelio į Niujorką.

Sutarimas buvo nelygi, triukšminga išvyka, bet tai buvo greita. Vietos buvo patogios, bet labai patogios. Be vyno butelių, besiridenančių aplink ant denio, tai buvo didelis skrydis, net "susidūrimas", besileidžiantis, kurį Sutarimas padarė Niujorke. Tai reiškia, kad mes smogiame kilimo ir leidimosi takui kaip plytų tona.

Bjaurus

Pirma problema į gavimą į jūsų lėktuvą pasiekia oro uostą ir randa vietą palikti jūsų automobilį. Jei jūs panaudosite oro uosto automobilių aikštelę, jie turbūt turės autobusą, kad temptų jus ir jūsų bagažą į terminalą. Tada jūs turėsite praeiti per saugumą, kur jie išlaisvins jus nuo jūsų vandeninio butelio ir kad didelių matmenų besiskutančio gelio konteineris. Jei jūs netikrinote savo sunkaus bagažo, jūs turėsite pasiekti lėktuvą, kuris yra apytiksliai trijų mylių už. Galbūt oro uostas turės transportavimą tokį kaip tramvajus ar perkeliantis pasivaikščiojimą ar tuos elektrinius vežimus su kamekazi vairuotojais. Ar jei jūs suplanavote priekyje, invalidų vežimėlis.

Pasiūlymų Pagriebimas nuo oro uosto automobilių aikštelės ir yra numestas terminale be oro uosto automobilių aikštelės kankynės.

Tikrinkite savo sunkų bagažą (apimdamas, ką jūs nenorite, kad oro uosto saugumas pavogtų iš jūsų), kad išvengtų tempti tai aplink oro uostą.

Suplanuokite priekyje su avialinija elektriniam vežimui ar invalidų vežimėliui.

Nesenoje kelionėje į Vašingtoną, Kolumbijos apygardą kaip mano dukraičių gimtadienio dovana nuo jos tėvų, mano žmonos caregiver supakavo visą mano medžiagą viename krepšyje, kuris aš galvojau, bus lengvas pasielgti taip, aš netikrinau to.

Didelė Klaida!

Mano sūnus išlaipino mane Boizio Oro uoste, ir aš suradau, kad tai buvo vienas heck pasivaikščiojimo į lėktuvą į Mineapolį. Aš perskaičiau valdybą ir įėjau į neteisingą terminalą. Tada aš ėjau kita kryptis, kol aš neadau, šalia turėjo širdies priepuolį ir paėmė anksti įsėdimą, tokiu būdu aš galėjau sėsti į lėktuvą prieš likusią dalį lemingo.

Po Einsteins Reliatyvumo Teorijos, krepšys pasvėrė 8.3 tonų artėjant laikui, kai aš gavau tai į vartus.

Tai yra pranašumas seniams ir žmonėms su vaikais. Jei jūs girdite žodžius, "reikėkite mažo papildomo laiko, apsistodamas," siekia vartai.

Mineapolyje aš sėdau į vieną iš tų elektrinių vežimų. Vairuotojas paėmė mane užbaigtoje kelionėje po oro uosto tikrinimą, kad pamatytų, jei buvo kitų raitelių, kuriais nebuvo, anksčiau, negu jis pagaliau nueis mane į mano vartus.

Ant kelio atgal į Didžiojo Druskų ežero Miestą, aš tikrinau savo krepšį. Tačiau, todėl, kad SLC nėra labai draugiškas ėjikams net su judančiais pėsčiųjų takais, aš buvau apie negyvą, kai aš pasiekiau lėktuvą. Stiuardesės metė vieną žvilgsnį į mane ir paėmė mane į mano vietą. Kai aš pasiekiau Boizį, buvo miela jauna ledi, nurodanti į invalidų vežimėlį, liepiant, kad aš pasiekiu jame. Aš įpareigojau.

Aš pasakysiu jums dabar, kai avialinija, kuri rūpinosi šiuo seniu buvo Delta, signalizuodama priekyje, kad senas pederastas, reikiantis invalidų vežimėlio, šliaužios nuo lėktuvo nuo SLC.

Jaunuolis paėmė mane į bagažo rajoną greta antro invalidų vežimėlio, su kuriuo jis sugebėjo pasielgti. Aš mėgstu žmones, kurie žino, kaip padaryti daiktus. Mano sūnus pasitiko mane bagažo karuselėje ir gavo mane namo į karvės miestą, kur mes gyvename.

Jūs Žinote kitus

Kai tik jūs paėmėte anksti įsėdimą, jūs pasiekiate, kad paliudytumėte bagažo laviną, kadangi žmonės bando gauti savo medžiagą pridėtinėse išlaidose.

Jūs geriau stebite savo galvą.

Dabar jūs turite laukti žmonių, kurie ketina šliaužioti per jus, kad pasiektų jų vietas.

Tada jūs galite įsitaisyti patogiai ir perskaityti nudriskusią avialinijos žurnalo kopiją. Galvosūkiai yra jau užbaigti ar prisukti viršuje, tokiu būdu jūs išsprendžiate atgal į tų Pirmojoje klasėje stebėjimą išgerti puikų vyną ir suvalgyti kepsnį.

Stiuardesė pasiūlys jums ausines, jei jūs turėsite kreditinę kortelę, kad užmokėtumėte už tai. Ji duos jums nemokamą gėrimą, daugiausia ledas antpirštyje rūšiuoja pagal dydį plastmasinę stiklinę, kai kurias riestes ar sausainį, ir ji pasiūlys parduoti jums užkandį iš to brangaus žurnalo.

Gerai, bent jau jūs esate ant savo kelio, jei lėktuvas gali kada nors baigti penkių mylių variklį į besileidžiantį ruožą.

Pasiūlymai

Jūs negalite paimti vandens per saugumą, bet jūs galite nupirkti naują butelį už apytiksliai dešimt sekundžių po to, kai jūs perdavėte jų grabaliojimą. Paimkite vandenį ant lėktuvo. Nealkoholiniai gėrimai nehidratuos jūsų tinkamai. Aš sužinojau tai iš slidžių dėstytojo.

Paimkite skaitytoją ar kažkokį mobilų prietaisą pasilinksminimui. Jūs galite norėti apimti ausines savo prietaisui.

Nupirkite vieną iš tų kaklo pagalvių, kad prisidėtumėte prie jūsų patogumo trūkumo.

Jei jūsų kėdė negrįš, kvieskite stiuardesę. Ji pabandys gauti tai grįžti. Tada ji gaus bortinžinierių dirbti ties tuo. Niekas nesugebės taisyti prakeiktą daiktą, taip pakeltą su tuo.

Jei jūsų prietaisas turi app, stebėkite pagrindą praeinant, kadangi jūs perskrendate per tai ant savo prietaiso.

Jei jūs esate vis dar jaunas, tapkite vadovu didelės kompanijos, kuri leis jums pasprukti iš lemingo rašiklio.

Tai yra vienintelis būdas skristi, jei kaip John Trevolta, kuris turi jo savus 747!

John

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.