Būdai gauti įperkamus verslo lėktuvo bilietus

parašė , 2014-05-07 20:09

Verslo klasės keliavimas gali būti brangiu reikalu ir galėjo lengvai kainuoti dešimt kartų daugiau palyginant su trenerio kelione. Laimei, jei jūs norite važiuoti patogume ir sutvarkyti, bet nenorite išleisti per daug, yra alternatyvių veiksmo kursų. Kai jūs apsipirksite aplink, jūs sugebėsite surasti įperkamus verslo lėktuvo bilietus. Kai kurie iš būdų gauti įperkamus lėktuvo bilietus apima:

· Apsipirkimas tinkle

Patartina tikrinti tinkle ankstyviausią galimą laiką. Prieš dvidešimt keturias valandas prieš tai, kai jūsų orinis skrydis išvyksta, nueikite tinkle ir kontrolė jūsų skrydžiui. Jūs galite būti nustebintas surasti pigų naujovinimą. Jūs turite suprasti, kad pasiūlymas galbūt nėra pasiekiamas per ilgai. Todėl, jei jūs laikote kainą konkurencinga, įsitikinkite, kad skubiai pasinaudotumėte pasiūlymu
Keliais atvejais, avialinijos siūlo savo vietas žemesnėmis kainomis, ypač šiuo metu, todėl, kad jie padarytų truputį mažų pinigų nuo jų priešingai niekam.

· Aplankykite avialinijų įstaigą terminale

Jei jūs tikrinote tinkle ir neradote konkurencingų normų, jūs galite svarstyti avialinijos įstaigos terminale užėjimą. Tikėtina, kad naujovinimas nebuvo pasiekiamas anksti. Daiktai tikėtina pasikeis, kadangi laikas artėja išvykimui ir iki to laiko, naujovinimo kainos galbūt nukrito toliau.

· Avialinijos atstovų sekimas

Galima nustatyti susirūpinusių atstovų vietą, kai jūs laukiate įėjime, kad gautumėte tarptautinį skrydį. Truputis atstovų pasiūlyme išparduoti papildomas vietas artėja prie atskirų keleivių, kad surastų iš jų, jei jie norėtų patobulinti. Jei jūs norite derėtis, jūs galite įsitraukti verslo klasės vieta keli šimtai žemiau einančios kainos.

· Sumažinkite avialinijos mokesčius

Jūsų skrydžio kaina nebaigia momento, jūs gaunate savo bilietą – jus gali apkaltinti daugeliui daiktų. Yra keli mokesčiai, primesti avialinijų. Todėl, jūs galite taupyti pinigus, priimdamas kelias strategijas garantuoti, kad jūsų visiško skrydžio kaina yra tiek žema kiek galima. Svarbu manyti, kad susipakuojanti daiktus šviesa gelbėja jus tiek daug, kiek 35$ kiekvienas kelias. Jūs galite maksimizuoti savo žvilgsnius, sužinodamas, kaip sumaišyti ir atitikti drabužius, kad neštumėte mažiau. Supakuokite 2 poras batų ir kelias iš jūsų pagrindinių reikmenų. Be to, jūs galite aprūpinti viršuje ant užkandžių todėl, kad malonumai, pasiekiami laive lėktuvas, atvyksta į premiją.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.