Krepšinis Rytų Europos visuomenėje

parašė , 2012-12-21 12:39

Taip šiandien aš turėjau krepšinio Kas Vyksta Kaune. Mano klasė žaidė prieš kitą klasę. Atrodo kaip gana paprastas ir įprastas atvejis, ar ne? Bet ne tai nėra! Kadangi Lietuvoje daiktai yra skirtingi negu kitur. Mes iš tikrųjų MĖGSTAME krepšinį. Mes laukėme šio degtuko penkios dienos, prakeiktos, mes buvome sujaudinti! Eismas Kaune, kad tai yra tiktai mažas mokyklinis lygmens degtukas. Krepšinis yra daugiau, negu tik žaidimas, tai yra mūsų kultūros dalis taip pat. Kiekvienas kaimas mano šalyje turi krepšinio komandą ir bent jau penkias vietas, kur žaisti. Mano nedaug 2000 žmonių miesto, mes turime 7 vietas, kur mes galime žaisti krepšinį. Trys jų yra esantys viduje. Tada Lietuva laimėjo bronzą Krepšinio pasaulio čempionate, visa šalis buvo beprotiška!!! Kai kurie žmonės net verkė po paskutinio degtuko! Žmonės sako, kad krepšinis yra mūsų antra religija. Šis žaidimas yra mūsų genuose…

Visi žaidžia krepšinį! Net mergaitės ar užaugtos Eismas Kaune. Mūsų mažas miestas su 2000 žmonių turi moterų krepšinio komandą, gerai jie yra gana geri, bet ne nauda kaip vyrų komanda. Kiekvienas degtukas mums atrodo labai svarbus ir jaudinantis. Neturi reikšmės, kad mes išmokstame žaisti krepšinį tada, mes išmokstame eiti! Visi vaikai aplink Lietuvą žaidžia tai. mes turime labai stiprią krepšinio bendruomenę, ir aš manau, kad tai padeda mums pasidaryti artimiau žmonėms, žinoti juos geriau. Tai moko toleranciją taip pat. Kadangi, kai mes žaidžiame yra visa Eismas Kaune žmonių nuo labai jauno į seną. Tokiu būdu čia tai yra mūsų Krepšinio Nacija.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.