Interneto kelionių pasiūlymai

parašė , 2012-01-26 16:38

Tai yra tai, kad daugelis žmonių, kelionės buvo nuspręsta puikus būdas išlaidas jų atostogų metu—tai, nepaisant to, kad daug šių žmonių taip pat kelionės plačiai už darbą. Ar keliaujate verslo reikalais ar pramogauti, turėtų būtinai ištirti internete kelionių kalbama prieinama rankai veislės. Jei ne, you trūksta puiki proga taupyti pinigus ant jūsų kelionės išlaidas.

Žinoma, yra keletas keliautojus, kurie daug pinigų ir nesijaudinkite apie surasti geriausią kelionės sandorius; Tačiau, jei jūs skaitote šį straipsnį, dalys internetu mes manyti jūs ne šią stovyklą!

Ir toli populiariausių vieta rasti internete sandorius šių dienų yra per pvz., Expedia, Travelocity, Kayak ir Priceline internete kelionių agregatorzy. Nors daugelis iš jų iš pradžių sutelktas tik vieno segmento kelionės (pvz
skrydžių arba tik viešbučiai), šios svetainės dabar siūlo kainų palyginimas, kreditai apsipirkti už skrydžius, viešbučiai, automobilių nuoma ir net Pauschalangebote derinant daugelio sudedamųjų dalių. Šių tipų svetainių apibėgti interneto pabandyti numatyti bet įsivaizduoti maršrutas best deals—Priceline net siūlo pavadinimo savo kainų parinktį, kad galbūt net geresnių pasiūlymų. Šie

Nors kelionės agregatorzy pirmiau pasiūlyti kai kurių labai kalbama, negalima pamiršti kelionių agentūrų galimybės. Daugelis kelionių agentūrų reklamuoti savo siūlo internete, leidžianti galimą keliautojus rasti savo atostogų paskirties vietas su nuolaida pakuočių. Kelionių agentūros dažnai turi kalbama prieinama, kad nėra skelbiami dėl didelių svetainių. Kartais tai yra dėl agentūrų rasti paskutinės minutės pasiūlymai; kiti kartus, tai naudoti zidiniai yra dėl to, kad yra nedaug diskontuota pakuočių ir pakuočių niekada net gauti paskelbtas internete.

Be to, kelionės agregatorzy ir kelionių agentūrų, taip pat apsvarstyti galimybę tiesiogiai ieškote nuolaida kelionių per tiekėjams. Pvz., jei $300 dėl Expedia, matau Jungtinių skrydžių, aš kartais patikrinti patį skrydį į United.com, ir rasti šiek tiek geriau bilieto kainą. Tas pats gali būti tiesa, viešbučiai ir automobilių nuoma.

Turėkite omenyje, o jūs ieškote savo kelionės sandorius, kad rezervacijos anksti dažnai kartų, lemia didesnis nuolaidas. Žinoma, yra daug kartais labai paskutinę minutę, bet a) nėra norma, ir b) jums reikia turėti labai lanksti kelionės tvarkaraštis pasinaudoti šių sandorių—, nėra per daug lengva, kai jūs bandote gauti savo šeimos toli per savo vaikams mokyklą spring break!

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.