Kelionės patarimų nuolaida

parašė , 2012-01-28 16:36

Ar esate gerbėjas keliauti, bet visada mano, plakatai kad tai yra gana brangus malonumas? Ar kada nors galvojote apie galimybę ieškoti kelionės nuolaidos už savo atostogų ir savo norą keliauti? Tai reikalauja kai kurių pastangų, tačiau, galų gale, ji bus verta visų problemų. Nėra nuolaidos viešbučiai, lėktuvo bilietai, automobilių nuoma jei žinote kur ieškoti.

Šie patarimai leis jums sumažinti kai kurios išlaidos, kitą kartą jums savo kelionę:

1. Ar kai kurie kainų palyginimas parduotuvių iki sukankant užsakyti jūsų skrydis. Pigiausias alternatyvų internete, pažvelgti į oro linijų ir kelionių agregatora svetainių. Yra reguliariai nuolaidas, kad oro linijų bendrovių pasiūlyti jų potencialūs klientai ir tokiu būdu bus galima rasti vieną, kuris tinka jūsų poreikius

2. Jūs taip pat galite užsiregistruoti kelionių agentūrų ir ieškoti naujienas, siųsti savo elektroninio pašto adresą, raskite paskirties serveriu talpinimas palūkanų ir pamatyti, jei šią vietą ateina kaip kelionės nuolaida.

3. Patikrinkite, jeigu nuolaidas urmui rezervacija internetu, palyginti su internetu, telefonu arba kelionių agentūroje. Šios nuolaidos taikomos lėktuvų ir viešbučių.

4. Jūs turėtų užklausa multi-leg skrydžiuose, jūs kartais galima gauti geresnę kainą nei tiesioginių skrydžių. Pertraukai į kitą miestą gali tik imtis valandą, tačiau taupymo gali būti šimtus dolerių. Daugelis žmonių yra galėtų sutaupyti daug pinigų, ir tada naudoti taupymo dėl kitų komponentų dėl jų kelionę.

5. Ieškoti pakete kalbama, kad įtraukti jūsų svajonių atostogų. Rasti paketus, kurie sujungti viešbučių ir lėktuvų vienas pasiūlymas, dažnai paaiškėja, kad yra labiau tinkamas nei pirkti juos atskirai.

6. Kitas Patarimas būtų pasirinkti vietas, kurie turi mažas išlaidas kasdienio gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, Filipinai, Malaizijos ir daugeliu Centrinės Amerikos šalių yra gana nebrangūs paskirties keliauti į dar vienu metu turėti daug gražių paplūdimių, panašios į brangesnis vietas.

7. Kai jūs jau rezervuotas nuolaida kelionių, galvoja kaip taupyti pinigus su savo dienos rupiniai ir veiklą. Galite pasirinkti pirkti maisto vietos rinkose ir maistΰ maitinimas patys, o pasirinkę išeiti ir valgyti ne daugiau brangūs restoranai.

8. Apsvarstyti vyksta be automobilių serveriu talpinimas nuoma. Vietinis gabenimas dažnai yra paplitęs atostogų paskirties vietas, ir brangiau automobilių nuoma nėra dažnai būtina savo visą kelionę.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.