Kelionės su aviakompanija WestJet

parašė , 2012-01-16 13:12

Kodėl daro WestJet tarnautojai rūpinasi tiek daug? priežastis buvo taip pat WestJet savininkai greita spauda – WestJet šūkio žiedai, teisingi kai prieita prie savalaikio, kokybiška paslauga.

WestJet yra dešimta didžiausia avialinija Šiaurės Amerikos nešime ant vidutinių 15 milijonų + keleiviai per metus. Su 425 skrydžiais WestJet pataikauja daugiau kaip 45 000 keleivio dienai per dieną. Įsteigtas 1996 WestJet tęsė metai po metų, vystymasis net smunkančios kelionės pardavinėja prisidedantį faktorių jų nesenam pasisekimui.

Taip, kaip jūs pasidarote labiausiai iš savo WestJet atostogų? Yra kelių puikių būdų sąrašas gauti jūsų svajonių kelionę, nelaužydamas jūsų biudžeto.
Rezervuokite savo skrydį trečiadienį, jei jūs galite, vidaus skrydžiai būti visada pigesnis trečiadienį, sektas iki antradienio ir šeštadienį. Atidarymas ir savaitgalių uždarymas yra žymiai brangiausi (penktadienį reklama internete ir sekmadienį) dienos skristi. Jei jūs turite pasirinkimus, skrenda reisu ryte. Tai padės gauti pigesnį mokestį už važiavimą, atsiminti, kad ankstyvas paukštis gauna kirminą ar šiuo atveju pigesnės atostogos. Vidutiniškai pigiausia diena, kad rezervuotų vidaus ir tarptautiniai skrydį yra antradienis 3pm rytų juostinis laikas

Cypiantys ratai gauna visus riebalus; tai teisinga, rezervuojant jūsų skrydžius ir atostogos. Kelionės pramonė yra neįtikėtinai konkurencinga, ir todėl kiekviena kompanija nori numušti jų konkurento kainą. Vienas puikus būdas gauti dėmesį yra vartojant socialines žiniasklaidos parduotuves kaip Facebook ir Čiulbesys. Čiulbesys specifinis yra labai vertingas, apsirengdamas jūsų niurzgėjimą. Kompanijos seka jūsų kiekvieną žodį ir nusiskundimą ant tezių socialiniai tinklai, bando skelbti ant jūsų konfiskuotu automobiliu pardavimas Čiulbesio pranešimo, kaip pamaitintas viršuje jūs esate su baisiomis kainomis, einančiomis į #your_destination su #your_travel_company (neužmirškite panaudoti maišalynės kortelių su užrašu “#” savo pašte, tokiu būdu avialinijos sugeba pamatyti jūsų nusiskundimą), didžiausios avialinijos ir kelionės kompanijos moka kažką, kad sėdėtų prieš kompiuterį ir ieškotų šitų tipų čirenimo ir mainais dažnai čirens atgal nuolaida.

Su labai daug opcijų išsirinkti svetainiu kurimas iš to yra dažnai sudėtingas, jei ne neįmanomas surasti geriausią pasiūlymą ten, neribokite savęs į vieną maršrutą, jei jūs ieškote daug. Geriausio pasiūlymo radėjai žino, kad dairytųsi ir padarytų, nenustato jų protus ant specifinio maršruto (tai yra, kur jūs taupote didelis) todėl, kad, jei jūs uždarote kitus atostogų taškelius jūs uždarote daug gerų reikalų.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.