Singapūro pirmaeilis klasės skridimas

parašė , 2015-10-03 12:45

Tai buvo įvertinta trečia geriausia avialinija pasaulyje 2014, ir šiais metais tai užima antrą taškelį šiame sąraše. Tai yra ryški duoklė Singapūro Avialinijų meistriškumui. Jo rūšių prekės ženklo ambasadorius, garsi ‘Singapūro Mergaitė’ yra garsi pasaulinis ir yra jungta su nepriekaištinga paslauga, kurią Singapūro Avialinijos aprūpina. Ši avialinija buvo pradžios klientas Aerobuso A380, ir jie pagerino savo jau dideles paslaugas laive šis lėktuvas iki didingo laipsnio. Yra priekaba to, ko jūs galite laukti, skraidindamas Singapūro Avialinijas A380 s Pirmoji klasė.
Išskirtinis Privatumas:

A380 turi Rinkinius savo pirmojoje klasėje, jie yra išskirtiniai į šį lėktuvą. Jie siūlo neprilygstamą privatumą keleiviams. Kiekviena atskira kabina rodo lango žaliuzes ir stumdomąsias duris, kurios duoda jums kontrolę lygmenyje privatumo, kurio jūs norite. Jūsų asmeninė šventovė yra aprūpinta odoje ir medienoje, kuri duoda labai raminančią jaukę aplinką ir nedelsiant priverčia jus jaustis susilpninta. Kiekviena detalė buvo puiki meistriškai padarytas, kad pasiūlytų jums prabangą ir privatumo sukūrimą klasei, kuri yra viskas jūsų turėti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lova, kad kviestų jūsų savą:

Savitai suprojektuotas, standalone lova yra pasiekiamas jums, kad miegotų ar remtųsi. Ir tai nėra toks, kuris yra paverstas iš vietos. Gėrėkitės patogumu panašių į šią lovą tiktai ant Singapūro Avialinijų. Be to, jums suteiks prabangias, pilnas matuojamąsias pagalves ir puikią drobę, kuri padarys palaimingam miegui.

Įmantrus Gaudimas:

Jūsų skonio pumpurai yra malonumui su premija, pietaujančia pasirinkimas, pasiekiamas ant Pirmosios klasės. Meniu yra visapusiškas, yra puikus. Mėgaukitės jų ypatingais meniu, prepped išimtinai prie jų Tarptautinės Kulinarinės Specialistų grupės. Prisidėkite prie to, išimtinai suprojektuotos reikmenys valgymui, jūs užmiršite puikiausius restoranus, kuriuos jūs galbūt gėrėjotės atgal ant pagrindo. Ir, žinoma, kad papildytų valgį, yra platus gėrimų pasirinkimas, apimant puikiausius vynus (atrinktas vyno ekspertų specialistų grupės) ir didžioji kolekcija šampano, Didžioji Cru raudona Burgundija tarp kitų.

Nesustojantis Pasilinksminimas:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasakykite sveikas KrisWorld, meninės borto pasilinksminimo sistemos Singapūro Avialinijų valstybei. Tai siūlo išsamų rinkinį pasilinksminimo pasirinkimo jūsų naudai, apimant video ir audio pagal pareikalavimą, kurį jūs galite gėrėtis ant savo asmeninio 23 colių pločio LCD ekrano, vienas iš didžiausių į kada nors puošia lėktuvą. Jei jūs norite dirbti, yra lengvas prieigos multiuostas su USB uostais ir maitinimo šaltiniu.

Pažangos Valgiai:

Avialinija siūlo ‘Knygai Virėją’ paslauga, kurioje jūs galite užsakyti savo maistą prieš įsėdimą į lėktuvą. Išsirinkite iš net platesnio meniu, negu jūs surastumėte inflight, ir valgis bus specialiai paruoštas jums per skrydį. Tai įasmenina jūsų patirtį net daugiau.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.