New York City kelionės – vyksta dėl pigaus

parašė , 2012-01-18 14:44

Su valstybe, kad dabartinės pasaulio ekonomiką, dabar yra dramos būtinybę Conversgroup turimų grynųjų pinigų ir taip pat jei mes kelionės, mes turime išsaugoti ir Zwędzić tiek, kiek mes galime be giving up įdomus tyrinėti naują miestą. Daugelis turizmo dėmės JAV yra brangūs, ypač in a city kaip NYC.

Autobusų chartijos nuomos ar tikrai išsaugoti jūs gana daug pinigų per jei jūs keliaujate grupe, tačiau tai nėra būtina. Čia yra pora daugiau patarimų, kaip taupyti pinigus, kai keliaujate į kultūriškai įvairią ir įdomių miestą kaip NYC. Chartijos autobusais gali būti jums daugybę turistų pramogų plakatai bet įvežimo mokestis už didžiąją dalį šių atrakcionai nėra pigus. Ne, nebent tu, su a New York City perduoti kurį automatiškai leidžia įvesti taip pat daugiau kaip 70 arba daugiau populiarių pramogų kaip muziejų, parkai ir eksponatų
Kas yra dar fantastinis apie sandorį, kad galite pirkimo vadovas iškart į svetainę, rasti įdomių dalykų daryti New York City, pažymėkite juos, planuoti juos ir perduoti sąrašą autobuso vairuotojas, ir jūs ne.

Kai gausite naują miestą kaip NYC, autobusų chartijos vairuotojų pasakys jums, kad geriausias būdas sutaupyti pinigų yra rasti pigus valgo. Make no mistake apie tai, “kad padaryti” su pigus valgo ne ketina sugadinti savo atostogas čia. Iš tiesų, yra žmonių, kurie buvo čia, valgė už biudžeto maitinimo ir pasakė, kad jis buvo svetainiu kurimas geriausias būdas turėti skonį vietos kultūros ir maisto. Ką jūs galite rasti didelis restoranų yra tik apmąstyti kopijų versijas vietos maisto produktams. Suprasti ir pažinti žmonių čia, jūs turite valgyti, ką valgyti vietinių gyventojų. Paprasta. Jei visa kita, galvos kinų, kai maisto yra geras ir pigus.

Prieš kelionę, geriausia, ką reikia padaryti yra gauti internete ir ištirti a teatras svetainės informacija, nuolaidos ir kiti Pasakų sandorius ir mokėti už juos internete. Pvz., Niujorko filharmonijos orkestras, dažnai paleisti labai susijęs savo interneto svetainėse ir duok nuolaidos studentams serveriai hostingas ir pagyvenusių žmonių. Taupymo yra įrodyta, kad yra didelis, kai jūs einate kaip grupė. Grupės taupymo, mūsų nuomone, yra geriausias.

Daro nemokamai dalykų, pavyzdžiui, išlaidų pusę dienos tyrinėti centrinis parkas gali būti atnaujinamas. Tai teisę tėkštelėjimas viduryje, miesto, ji yra nemokama ir ji yra Pyszny. Kas daugiau gali tu prašyti?

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.