Kelionė į Lodoną. Ką veikti?

parašė , 2012-01-16 15:20

Šiais metais Londone bus pagal Pasaulio dėmesio kaip jis rengia priimančiosios 2012 m. olimpinėse žaidynėse. Kaip Anglijos sostinė, Londonas yra populiarios turistai iš užsienio ir visame JK. Tačiau jos sostinė statuso dažnai atspindi savo kainas, o daugelis lankytojai ieško patirties miesto sutaupyti pinigų, jei įmanoma, ypač atsižvelgiant į pastarojo meto ekonominio nuosmukio.

Jei norite pamatyti Londonas be išlaidų, patikrinti plakatai kai kurie įdomus ir laisvai dalykų daryti:

Rasite rinkas visame Londonas, bet tik keletą:

Columbia keliais yra labiausiai garsėja savo Pasakų gėlių rinkoje, jei jūs pamatyti viską nuo pakratai augalams į 10 ft bananų medžiai. Taip pat tai, kelių, pati sudaro šešiasdešimt nepriklausomas parduotuvėse ir yra vienas iš labiausiai įdomių pirkinių patirtimi turėjo Londone.

Broadway rinkos yra daugiau nei 100 prekystaliai, pardavimo viską iš citrinų, apatinis trikotažas, paslėpti žemyn mažas street, London Rytų pabaiga. Puiki vieta žmonių-žiūrėti tarp madinga Shoreditch minios.

Lankytinos vietos klaidžioti

Pėsčiomis palei Pietų banko Temzė iš The London akis į Tate moderni ir pamatysite visus būdu Londonas orientyrus, taip pat kai kurie įspūdingas gatvės meno bei veikimą. Jūs galų gale bus atvykstate į į Tate šiuolaikinės, kur galite ieškoti 5 grindys šiuolaikinio meno ir dizaino nemokamai.

2.5 Mylių kanalas vaikščioti iš Mažoji Venecija, kai lėlių teatras barža ir pakopomis Floating meno galerija yra pritvirtintos, kad Camden užrakinti. Jūs praeiti Regents Park ir Londono zoologijos sodas ir galų gale Camden’s garsaus secret klubas rinkose.

Wellcome surinkimo

Įspūdingi muziejus aprašytas kaip “nemokamai paskirties ir absoliutų įdomu”, Wellcome surinkimo namai medicinos ir mokslo objektų sukaupę vaistininko ir Pone Henry Wellcome surinkėjas. Parodos visada keičiasi, ir lankytojai net gali imtis laisvas ekskursijos.

Nemokamai paskaitas

Gresham kolegijoje Holborn davė nemokamai visuomenės derybų daugiau nei 400 metų, dėl įvairių dalykų iš meno politika ir matematikos filmo, dažnai featuring iki penkių garsiakalbių per savaitę.

Hampstead Heath

Pabėgti servai stumdymasis ir šurmulio didelis dūmų šio 800 Kapsēta parke, kuris apima zoologijos sode, plaukimo baseinus ir miškų. Su Pasakų peržiūros miesto, kad Heath yra puikus pikniki ant žolės vasarą ir žiemą sniego sledging!

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.