Kelionės etiketas: Dos ir klaidas, kelionės su vaikais

parašė , 2012-01-15 11:01

Nėra labiausiai įdomus, kelionės visame pasaulyje, ką reikia padaryti, ir jei keliaujate su vaikais, tada užduotis tampa, kad daug sunkiau ir nelengvas. Yra tiek daug įvairių dalykų, turite stebėti, įskaitant patys vaikai. Ir jūs norite įsitikinti, kad jums ne yra grubus-kad jūs po tinkamų kelionės etiketo. Šie patarimai padės jūsų kelionės patirtimi, šiek tiek daugiau valdyti- ir daug daugiau visiškai tinkamas etiketas.

Suderinti guma, jūsų vaikas kramtyti kilimo ir iškrovimo metu. Oro slėgis keičia šių taškų, skrydžio metu, ir kad gali dirginti savo vaiko ausis. Kai jie kramtyti guma, jie bus nuryti gana kreditas internetu nemokamai didelis, padeda palengvinti klausimas- ir į juos laimingas, atėmus šaukia arba žliumbimas.
Kai jis ateina į juokingas žaidimų ir žaislų, jums gali niekada pakuotėje per daug. Neleisk, kad jūsų vaikas žino, visos veiklos rūšys, kad jūs atnešė išilgai. Vietoj to, paraginti juos lėtai ir palaipsniui visoje skrydžio. Tai padės išlaikyti jų aktyvų ir užimtas, kad jie mažiau tikėtina, kad tampa Chorowity ir neramus.

Padaryti viską, kad jūsų skrydis knygos pradžioje per dieną. Paprastai, vaikai yra daugiau bendradarbiavimo ir naktiniai klubai Vilniuje geriau behaved anksčiau, dieną, todėl tai suteiks jums ramybė, o taip pat padėti savo kolegoms keleivių netaptų Sapīcis arba bothered pagal jūsų vaiko elgesį.

Jei esate prisijungę, kita pabaigoje spektro ir keliaujate be vaikų, bet jūs matote, kad kai kurios rimtos kelionės etiketas taisyklės yra pažeidžiamos (pvz., jei nedaug Johnny nebus sustabdyti kicking savo sėdynė lėktuvo), nesijaučia kaip nors negali kalbėti. Pabandykite kalbėti tiesiai į vaiko ir prašo jį arba ją sustabdyti. Jei tai nepadeda, kreipkitės į patronuojančios įmonės ir pamatyti, jei jis arba ji ką nors sustabdyti jį.

Kelionės su vaikais yra yra šiek tiek sunku, ypač jei jie yra tikrai neklaužada baidariu nuoma arba užsispyręs. Svarbu, kad mes žinome, kaip valdyti padėtį ir kaip su jais susidoroti. Todėl jie bus žinoti, kas yra teisinga ir neteisinga jie turi būti tinkamai reprimanded. Jie turi suprasti, kad jie yra ne tik žmonių, į plokštumoje ir kad tinkamas elgesys yra labai reikalinga.

Kas kelionės etiketas patarimai ir gudrybės ar norėtumėte pasidalinti su kolegomis patronuojančios keliautojus?

Vienas atsakymas į “Kelionės etiketas: Dos ir klaidas, kelionės su vaikais”

  1. Marina says:

    Dažniausiai keliaujame ir leidžiame laiką kartu su visa šeima. Gyvename Žemaitijoje, bet visada keliaujame į Aukštaitiją plaukioti su baidarėmis: https://baidariu.lt/baidariu-nuoma/ Laikas praleistas kartu mums svarbiausia, o į etiketą nelabai atsižvelgiame.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.