Keliones su vaikais

Kelionės etiketas: Dos ir klaidas, kelionės su vaikais

parašė , 2012-01-15 11:01

Nėra labiausiai įdomus, kelionės visame pasaulyje, ką reikia padaryti, ir jei keliaujate su vaikais, tada užduotis tampa, kad daug sunkiau ir nelengvas. Yra tiek daug įvairių dalykų, turite stebėti, įskaitant patys vaikai. Ir jūs norite įsitikinti, kad jums ne yra grubus-kad jūs po tinkamų kelionės etiketo. Šie patarimai padės jūsų kelionės patirtimi, šiek tiek daugiau valdyti- ir daug daugiau visiškai tinkamas etiketas.

Suderinti guma, jūsų vaikas kramtyti kilimo ir iškrovimo metu. Oro slėgis keičia šių taškų, skrydžio metu, ir kad gali dirginti savo vaiko ausis. Kai jie kramtyti guma, jie bus nuryti gana kreditas internetu nemokamai didelis, padeda palengvinti klausimas- ir į juos laimingas, atėmus šaukia arba žliumbimas.
Skaityti visą straipsnį 'Kelionės etiketas: Dos ir klaidas, kelionės su vaikais'»

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.

Geriausias patarimas dėl kelionės su vaikais ant lėktuvo

parašė , 2012-01-13 10:11

Kelionė su vaikais gali būti smagiu laiku, bet tai taip pat gali būti emocionaliais amerikietiškais kalneliais. Daug vaikų, skrendančių pirmą kartą, yra ganėtinai susirūpinę ir susijaudinę. Taip pat yra daug daiktų, kuriuos jūs turite paruošti pažangiame jūsų skrydžiui su jūsų vaikais. Daiktai gali gauti gana įtemptą vadovavimą iki skrydžio ir taip pat per skrydį. Tačiau su trupučiu paskola issimoketinai ruošimosi ir atkaklumo labai galima važiuoti įtampa, laisva su jūsų vaikais. Yra tam tikro geriausio patarimo dėl kelionės su vaikais ant lėktuvo.

1. Dėvėkite patogius drabužius ant lėktuvo
Skaityti visą straipsnį 'Geriausias patarimas dėl kelionės su vaikais ant lėktuvo'»