Geriausias patarimas dėl kelionės su vaikais ant lėktuvo

parašė , 2012-01-13 10:11

Kelionė su vaikais gali būti smagiu laiku, bet tai taip pat gali būti emocionaliais amerikietiškais kalneliais. Daug vaikų, skrendančių pirmą kartą, yra ganėtinai susirūpinę ir susijaudinę. Taip pat yra daug daiktų, kuriuos jūs turite paruošti pažangiame jūsų skrydžiui su jūsų vaikais. Daiktai gali gauti gana įtemptą vadovavimą iki skrydžio ir taip pat per skrydį. Tačiau su trupučiu paskola issimoketinai ruošimosi ir atkaklumo labai galima važiuoti įtampa, laisva su jūsų vaikais. Yra tam tikro geriausio patarimo dėl kelionės su vaikais ant lėktuvo.

1. Dėvėkite patogius drabužius ant lėktuvo
Tai yra gera mintis dėvėti patogius drabužius sau savarankiškai ir jūsų vaikams tuo metu, kai ant lėktuvo. Jei jūs važiuojate ant pigiausios klasės, vietos gali būti ganėtinai mažos, ir perpildytos. Todėl, dėvėdamasis kaip patogūs drabužiai kiek galima, jūs ir jūsų šeima jausitės mažiau ankšti, privacios paskolos ir labiau susilpninti. Jei jūsų vaikai jausis atsipalaidavę tada, jūs jausitės atsipalaidavęs taip pat, tokiu būdu tai nueis abu keliai. Kai kurie rekomenduoti drabužiai, kad dėvėtųsi apima laisvą tako šnopavimą, megztinius, studentu atstovybe ir sportinius marškinėlius.

2. Sulaikykite savo vaikus linksmintus visur kelionėje

Ilgi skrydžiai gali pasidaryti nuobodūs, specialiai jūsų vaikams. Yra tiktai tiek daug filmų, kuriuos jūs galite iš tikrųjų žiūrėti per savo skrydį, taip todėl jūs turite atvykti paruoštas su alternatyviais daiktais padaryti jūsų vaikams. Atneškite kai kuriuos žaislus, galvosūkius, knygas, ar net video žaidimus. Iš esmės kažkas, kas sulaikys jūsų vaikus užimtus visur kelionėje. Labiau užimtas jūsų vaikai yra geresnis, kadangi tai padės perduoti laiką per skrydį greičiau.

3. Laikykitės, jūsų vaikai gerai hidratavosi

Lėktuvas rubai gali pasidaryti labai sausas, dėl priverstos kabinos, kurioje jis pastoviai pakartotinai panaudoja orą viduje. Todėl svarbu sulaikyti jūsų vaikus gerai hidratuotus su vandeniu. Niekas negali būti blogiau negu jūsų vaikai, gaunantys slogą ant lėktuvo todėl, kad jie sugavo gerklės uždegimą nuo sauso oro! Patariama neduoti jūsų vaikams jokio caffeinated ar saldžių gėrimų tokių kaip karbonizuota soda, kadangi tai privers jūsų vaikus būti daugiau dehidruotas. Geras turi laikytis vandens ir sulčių, tokių kaip apelsinas ir obuolio sultys. Taip pat garantuokite, domenai karantine kad jūsų vaikai turi daug poilsio!

Skridimas su jūsų šeima gali būti įtemptu laiku, ypač jei jūs turite daug mažų vaikų, važiuojančių su jumis. Tačiau, svarstydamas kai kuriuos iš šitų naudingų patarimų šiame straipsnyje, jūs esate ant savo kelio į laidavimą, ir jūs, ir jūsų šeima turite įtampą laisva kelionė.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.