Kelionės patirtimi, kad jūs galite mokytis iš

parašė , 2012-01-14 10:00

Poilsis ir Pramogos prisiimti įvairių formų įvairių žmonių. Nors kai kurie pereiti į filmus arba šalys, kiti eiti vaidina ir muzikos rodo. Tačiau, yra keletas, kuriam poilsiui turi visiškai kitokią reikšmę. Tokie žmonės nori būti vienatvė arba praleisti laiką keliauja su savo šeima ar draugais. Kelionės gali būti didelę patirtį, karjera kaip ji gali suteikti Jums atsipalaiduoti, pramogų ir kai kurių vertingas gyvenimo patirtis vienu metu. Kelionės brandaus kaip asmenį, kuris padeda. Ji daro atsakingas vyrų iš berniukų ir padeda jums sužinoti apie pasaulio. Stebuklas keliautojus visada turi didelę kelionių istorijų pasakyti trove.
Kelionės gali būti labai smagu. Lankymūsi skirtingas žinomas paskirties vietas ir nežinoma vietose gali būti yra praturtinti ir auklėti patirtį. Daugelis žmonių auginami iki domenai karantine skaityti ir klausytis įdomių ir nuotaikinga kelionių pasakojimai. Daug buvo parašyta apie paskirties vietas, pavyzdžiui, Rohtas Fort, tarpusavio Sohawa, Murree ir miesto Lahore, Pakistan; taip pat kaip ir kitų turizmo dėmės Jamaika ir Indonezijos. Vis dėlto didžioji skirtumas tarp redingas apie kelionių vadovą vietą ir iš tikrųjų atsižvelgdama pirmų rankų patirtį vietos. Šioms paskirties vietoms pasiūlyti savo unikalią patirtį. Kiekvienas šių lankytis turi savo kelionės istorija pasakojimą. Tokios pasakos, kad gera nostalgija rodmenys. Ji ne tik atspindi dėl šios vietos istorinės prielaidos, bet taip pat suteikia man pažvelgti į vietą, žmonių ir era naudoti, bet neįrašytos istorija. Daug autorių padarė karjerą iš kelionės kūriniai ir uždirbo didžiulius ventiliatoriaus po per metus.

Tada, yra svetainiu kurimas naujų ir įdomių žmonių, kai lankotės turistams atitikti. Šie vietiniai visada turi daug įvairių kelionės istorijų pasakyti. Dauguma žmonių, kurie reguliariai keliautojus ir kurie aplankyti Garsiose vietose, baigti susirasti draugų visame pasaulyje. Iš tiesų, po jų pirmasis keletą creditas vizitų į vietą, nereikia nerimauti viešbučių rezervavimas, kaip jie žino, geriausias vietas ir hangouts mieste. Šios naujos rasti draugai gali dažnai turistų garso kelionės konsultuoti ir jo buvimo šiek tiek daugiau patogi ir be rūpesčių. Taip pat, žinant naujų žmonių galėtų būti didelę patirtį, kaip jūs galite sužinoti apie naujų dalykų ir informacija apie vietą. Kai kurie turistai, kad siekiant palaikyti ryšį su savo draugais ir pasidalinti savo kelionės.

“Pasaulis yra knygą ir tiems, kurie nėra kelionės skaityti tik vienas puslapis,” sakė St Augustine. Kaip labai teisinga! Patirtis, kad asmuo gauna iš paskolos kelionės į skirtingose vietose yra nesuderinta bet kas gyvenime. Tokios kelionės patirtimi gali mokyti jums tiek daug apie gyvenimą, apie vietas, apie žmones ir, dar svarbiau, apie save. Jei yra kažkas, kas myli, keliaujantiems, tada jūs tikrai daug išmokti iš πios kelionλs. Kelionės moko jus, ką ar du apie skirtumą tarp vienatvė ir yra atskirai. Norėdami sužinoti daugiau, galite prisijungti prie tinklo ir ieškoti kelionių pasakojimai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.