Ekvadoro oras

parašė , 2013-01-10 14:57

Ekvadoras yra esantis Pietų Amerikos atogrąžose. Ekvadoro vietovė susideda iš pakrantės lygumos, inter-Andean centrinės aukštumos, ir rytinės džiunglės. Orai yra atogrąžinis Amazoniškose džiunglėse pietinė Škotijos dalis ir palei pakrantę, tapdamas vėsesnis šalies gilumoje aukštesniame pakėlime. Ekvadoro oras yra karštas ir drėgnas su šlapiu pusiaujo klimatu palei pakrantę. Lietus nukrinta per metus. Svarbiausias lietingas sezonas yra nuo gruodžio iki balandžio, ir šalis gauna vidutinius apytiksliai 112 centimetrų kritulius.

Ekvadoro orai yra paveiktas skirtingų faktorių. Yra pažymėtas pakitimas klimato šalies skirtingose natūraliose srityse. Ekvadoras turi lietingą sezoną ir sausąjį sezoną. Palei pakrantę, aukšti krituliai įvyksta per vasario ir kovo mėnesius. Nuo mėnesio birželio į gruodį, pakrantė patiria sausą orą. Inter-Andean sritis turi lietingą sezoną, prasidedantį nuo spalio ir besitęsiantį į gegužę. Maksimalūs krituliai įvyksta spalio ir balandžio mėnesius. Sritis patiria sausą orą nuo birželio iki rugsėjo. Amazonės sritis turi kritulius per metus, ir tai yra Ekvadoro šlapiausia sritis. Vidaus sritis turi savybes, panašias į pakrantės regioną.

Aukštis taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį Ekvadoro orai. Temperatūra nukrinta žemyn iki 8.5 Celsijaus laipsnio 3 500 m virš jūros lygio. Su kiekvienu padidėjimu aukščio prie 200 m, temperatūra nukrinta 1 Celsijaus laipsniu. Pakrantės regionas turi atogrąžinį klimatą su temperatūra nuo 23 iki 26 Celsijaus laipsnio. Ekvadoro orai Panevėžyje yra taip pat charakterizuotas El Nino padarinio, kuris įvyksta kas šešerius metus. Tuo laiku, temperatūra ir drėgmė yra aukštesnės negu paprastas. Šitos sąlygos gamina sunkius dušus, esančius patvinimo priežastis. Galapagų salos turi klimato struktūrą, panašią į tą kalnagūbrio dėl peruiečių srovės.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.