Haidarabado bernioko turgus – keista rinka

parašė , 2012-11-17 15:39

Jei jūs lankote Haidarabadą, jūs esate įsitikinęs, kad pamatysite Charminar, Salarjung Muziejų, Hussain Sagar Lake ir Golkondos Fortą. Ir kas yra Haidarabadas be perlo? Žinoma, jūs pamatysite juos visus, bet, lauksite, yra kažkas, kurį jūs galėjote praleisti. Keista maža gatvė, esanti šalia Charminar, neabejotinai yra ta vizito verta. Bernioko Turgus (meilės gatvė) yra pilnas nuostabos. Šis esmingiausias turgus buvo svarbiausias apsipirkimo rajonas, kai Haidarabadui vadovavo Nizams. Pasakoma, kad Ladli Begum, Mir Mehboob Ali žmona, šeštas Haidarabado Nizam įsteigė Bernioko Turgų. Kita versija turi tai, kad tai pavadino Valdovo Turgumi. Ir Bernioko Turgus yra to paties vardo vystymasis.

Viena iš seniausių gatvių Haidarabade, Bernioko Turgus yra kai kurių tėvynė iš geriausių vietinių tradicijų. Daug žmonių, lankančių Charminar nuolatos, keliauja į šį turgų. Tai užima mažą rajoną, bet perpildoma su šimtais parduotuvių, kur atrodo, laikas atėjo į sustojimą. Tada yra cechų ir kavinių – kelių taip mažų kaip duobė sienoje – įspraustas tarp Charminar ir Chowk Masjid. Svarstytas unikalus remiantis jo vieta, žavumu ir rūšimi prekių, kurios yra parduotos čia, Bernioko turgus yra iš tikrųjų viena iš Haidarabado labiausiai išskirtinių gatvių.

Šiandien, Bernioko Turgus neturi jokio savo kilnios giminystės linijos likučio. Pagal istorinius įrašus, Nizam sugulovės gyveno daugelyje simetriškų mažyčių butų, kurie vis dar yra šone abiejų siauros gatvės pusių. Daug pasakojimo apie neteisėtą romaną slepiasi už medinių langinių. Šitie butai yra dabar naudojami parduotuvės prižiūrėtojų kaip cechai gamybai garsaus Hyderabadi lac apyrankės.

Tvinkčiojanti rinka, Bernioko turgus zvimbia su veikla aplink metus. Ir, per vestuvinį sezoną ir taip pat per festivalius, ypač per Ramzan mėnesį, turgus yra perpildytas pirkėjais, ieškančiais geriausių pasiūlymų tradicinėse apyrankėse, karoliukuose, drabužiuose, senoviniuose balduose, kvepaluose, dekoratyviniame metaliniame amate, vestuviniame kraityje ir kitame bric-a-bric. Tačiau, tai yra lac apyrankės, kurios turi moteris, malančias per painius keliukus. Apyrankės pardavėjai ir pakelės pardavėjai šaukiasi pagalbos jiems su gerų sandėrių pažadu. Nauji projektai yra įvedami kiekvieną dieną, ir kai kurios iš apyrankių atvyksta su įmantriais vardais. Tokiu būdu galėjo būti Shabnam ar Chna, lenktyniaujantis su Nargis ar Sultone, kad papuoštų jūsų riešą! Bernioko Sendaikčių Turgus yra iš tikrųjų prieglauda tiems, kas nori pigiai nusipirkti įmantrius dalykus. Bet jūs nerasite jokių madingų moterų ar elegantiškų vyrų, dažnai lankančių parduotuves.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.