Kreditas nuo 18 metu

parašė , 2013-04-04 15:46

Kolegijos studentai gyvena dabartyje be minties rytoj…, kol jie nepradeda artintis prie baigimo kreditas nuo 18 metu dienos. Tas kolegijos išsimokslinimas atvyko kaina ir dabar baigia universitetą, turi pradėti galvoti, kaip jie ketina atsiskaityti su savo studentų paskolomis. Studentai gali turėti bėdą, rasdami darbą po baigimo ar darbo, kuris aprūpina pakankamai pajamų. Studentai neįvykdys įsipareigojimų savo paskolose, jei jie nepadarys užmokesčių 270-360 dienų. Tai nereiškia, kad nėra jokio užmokesčio pasirinkimo, pasiekiamo, kad padarytų šitas skolas įperkamas. Federalinė vyriausybė aprūpino daug būdų atsiskaityti su jūsų paskolomis, ir šitas pasirinkimas turi būti ištirtas anksčiau, negu tai bus per vėlai.
Įsipareigojimų nevykdymas jūsų paskoloje reiškia, kad jūs daugiau neturite teisę atidėliojimui, tokiu būdu jūs turite įsitikinti, kad jūs kreipiatės dėl užmokesčio pasirinkimo anksčiau, negu jūs pasieksite kreditas finansinių įsipareigojimų nevykdymą. Visi studentai turi šešių mėnesių grakštumo periodą anksčiau, negu jie turės pradėti grąžinti kreditas nuo 18 metu savo paskolas. Vieną kartą tai šeši mėnesiai yra viršuje, jūs turite pasirinkimą tam, kad registruotumėte specializuotai atmokėjimo plano rūšiai laukiančią sprendimo kvalifikaciją. Jei jūs negalite leisti sau standartinio atmokėjimo, jūs galite ruoštis nusitęsusiam atmokėjimui. Su šiuo pasirinkimu, jūs turite turėti daugiau kaip 30.000$ skolose, bet neturėti nepadarytą balansą. Nusitęsęs užmokestis duoda jums 25 metus, kad atsiskaitytų su jūsų skolomis su pastovia ar diplomuota norma. Diplomuotas atmokėjimas yra kitas pasirinkimas, ir tai duoda jums iki dešimt metų, kad grąžintų skolas. Užmokesčiai prasideda žemai ir didėja kas dvejus metus.

Kreditas nuo 18 metuYra taip pat pajamomis pagrįstų planų, kurie busto paskola leidžia jums tiktai padaryti mėnesinį užmokestį, kuris yra įperkamas su jūsų pajamomis. Pajamų kontingento atmokėjimas leidžia jums užmokėti ar 20 procentų jūsų mėnesinių pajamų ar kiekį, apskaičiuotą "kiekio, kuris būtų užmokėtas kreditas nuo 18 metu paskolos daugiau kaip 12 metų, padaugintų pajamų procentinio dydžio faktoriaus, kuris keičiasi su jūsų kasmetinėmis pajamomis" pagal federalinį Studentų Pagalbos skyrių. Jūs nesate įpareigotas laikytis šitų planų taip pat. Jei jūs suprantate, kad toks, kurį jūs pasirinkote nedirba jumyse, jūs galite perjungti po metų ir kartais mažiau.

Jei niekas iš šito pasirinkimo nėra teisus jums, ir jūs vis dar kovojate su atsiskaitymu su jūsų paskolomis, jūs turite žinoti, kad studentų paskolos negali tipiškai būti atleidžiamos per bankrotą. Jei jūs atvykstate į šį punktą, darbo užmokesčio papuošimas gali būti siektas prieš jus kreditoriaus. Darbo užmokesčio papuošimas yra teisėtas prašymas, kuris siekia paimti pinigus kaip užmokestį iš tarnautojo atlyginimo. Kad išvengtumėte darbo užmokesčio papuošimo, jūs turite siekti profesinės pagalbos nuo bankroto teisininko. Yra gynybos prieš šitas kreditoriaus taktikos rūšis, bet jūs turite kalbėti kreditas nuo 18 metu su teisėtu profesionalu, kad išvystytumėte strategiją jūsų gynyboje.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.