Gatwick oro uostas – būtina informacija

parašė , 2013-06-12 10:23

Prabangus panoraminis vaizdas siunčia jus ryškiai jo gražios infrastruktūros garbinime. Pastatytas kaip iconic Krolio, Vakarų Sasekso emblema, oro uostas yra įvertintas kaip pasaulinis labiausiai užsiėmęs vieno naudojimo kilimo ir leidimosi takas su vidutiniu judėjimu 52 lėktuvų per valandą. Galbūt, Žemės rutulys kaip milžiniškas oro uosto rajonas galėtų palikti dviprasmišką suvokimą dėl keleivių, kad surastų tai sudėtingas praeiti. Tačiau, du terminalai – Šiaurė (650 000 sq pėdų) ir Pietūs (1 360 000 sq pėdų) šelpia keleivius į greitai per įėjimo ir paskolos išėjimo procesą. Nepraleisti fakto, kad Gatwick yra Europos viršūnę vaizduojantis žemėlapyje oro uostas, kad turėtų nuo punkto prie punkto skrydžius.
Gatwick giriasi padavimais kaip pagrindas Chartijos avialinijoms Londone, sektame Aer Lingus, British Airways, Easyjet, Flybe, Monarcho avialinijų ir Thomas Airways. Gerai, Gatwick išryškinimo požymiai nepasibaigia čia. Jo žinomas požymis trijų svarbiausių avialinijos verslo modelių – pilna paslauga, žemai/ne apsiuvai ir chartija.

Turėkite daugiau laiko sėsti į jūsų skrydį, yra daug, kad prastumtų laiką su apsipirkimo centrais Šiaurės pirmas kreditas nemokamai ir Pietų terminale.

Įsitraukite įsitraukęs ėjimas per mažmenines parduotuves, švystelėjimą ant knygų sprigto per puslapius ir jei jūs randate tai įsipareigojimas, nueikite, perka tai. Nustebinkite savo mylimus vieno dolerio banknotus geriausiomis dovanomis, kapsules nupirktomis suvenyro parduotuvėse. Pasiekite – eina, jūsų išlaidus apsipirkimas pasaulinėse garsiose parduotuvėse – Aprūpina reikmenimis, Elnio ragas, Batai, Žaidimo Grotelės, Puiki Britanija, Impulsas, La Senza, Sunglass Trobelė, Kūno Parduotuvė, Stovas, Travelex Valiutos Keitimas, WHSmith ir daug kitų.

Užsienio vizitas, neužgrobdamas jūsų mėgstamo spirito ir gėrimų, kad taip pat kosmopolitiniame planetos kapitale? Puikus! Neapmokestinamos parduotuvės turi tam tikrą apribojimą bet kokiam keleiviui, važiuojančiam iš ar Gatwick nuo Europos šalių. Tuo metu, kai jūs važiuojate iš kitų Europos šalių į Jungtinę Karalystę, nėra jokio reikalingumo mokėti mokesčius už produktus. Atveju didelių alkoholio ar tabako kiekių radimo, jūs galėtumėte būti klausinėtas muitininko apie tikslą laikyti juos. Tačiau, tai yra retas atvejis, kadangi jūs nešate ne daugiau kaip 800 cigarečių ar 400 cigarillos ar 200 Cigarų ar 1 kg rūkyti tobaccos. 110 litrų alaus, 10 litrų spirito, 90 litrų vyno ar 20 litrų sutvirtinto vyno.

Tuo atveju, jei, jei jūs skrendate į Londoną nuo Europos išorės, jūsų prekių vagonas gali būti šiek tiek mažiau. Pasakykite, pavyzdžiui, 200 cigarečių ar 100 cigarillos ar 50 cigarų ar 250g tabako, 1 litras spirito, 16 litrų alaus ir iki 390£, vertų dovanos.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.