Didelių pečių miesto tyrinėjimas

parašė , 2016-11-29 14:41

Čikagos Bendras įspūdis

Miestas yra globalinis centras komercijai, finansams, pramonei, telekomunikacijoms, transportavimui ir technologijai. 2012, Čikaga buvo įrašyta į sąrašą kaip alfa globalinis miestas Globalizacijos ir Pasaulinio Miestų Tyrinėjimo Tinklo ir taip pat užėmė vietą septintas pasaulyje 2014 Globaliniame Miestų Indekse. Miestas taip pat turi trečią didžiausią Stambų Sostinės Produktą šalyje daugiau kaip $630 milijardų.

Miestas taip pat turi turtingą kultūrą romanuose, vaizduojamajame mene, filme, muzikoje ir teatre. Tai taip pat turi kelias pravardes tokias kaip Vėjuotas Miestas, Chi-miestas, Antras Miestas ir Didelių Pečių Miestas.
Geriausi Turistiniai Taškeliai, kad Ištirtų

Žavingas miestas Ilinojus siūlo tokį platų turizmo ir ekskursinių galimybių diapazoną, kad jūs būsite užlietas pasirinkimais. Meno ir istorijos mėgėjai manys, kad daug atranda su Meniniu Institutu Čikagos, Lauko Muziejumi, Richard H. Driehaus Muziejus, Čikaga Riverwalk, Rytietiškas Instituto Muziejus ir Garfield Park Konservatorija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs galite taip pat mėgautis tam tikra įspūdinga architektūra su Skydeck Čikaga – Willis Tower, Čikaga Kultūrinis Centras, Šventa Vardo Katedra, Robie Namas, Tribūnos Bokštas, Wrigley Pastatas ir Kovų lizdai.

Gamtos įsimylėjėliai gali žavėtis su Tūkstantmečio Parku, Lakefront Taku, Maggie Daley Park, Karūnos Fontanu, Bakingamo Fontanu ir Čikagos Upe. Gyvūnijos ir augalijos gerbėjai gali mėgautis kai kuriomis iš nuostabiausių rūšių faunos Lincoln Park Zoologijos sode.

Shopaholics, Vandeninė Bokšto Vieta, Macy valstybinėje Gatvėje, Adagio Arbatose, Amerikos Mergaitės Vietoje, Dylan Karamelės Bare ir Nordstrom yra idealūs maršrutai.

Kai kurie iš kitų žinomų palūkanų punktų apima Debesies Vartus, Wrigley Lauką, Muziejų Mokslo ir Pramonės, Mičigano Kelio, 360 Čikagos Stebėjimo Denio, Simfonijos Centro – Čikagos Simfonijos Orkestras, Šiaurės Mičigano Kelias, Didinga Mylia ir Suvienytas Centras.

Gurmanams, Alinea, Bavette Barui ir Boeuf, Eddie V Svarbiausiems Jūros produktams, Joe Jūros produktams, Svarbiausias Kepsnys & Akmeninis Krabas, Au Cheval ir Smoque BBQ yra geriausi taškeliai, kad mėgtų kai kuriuos iš geriausių dauguma keliančių apetitą valgių. Tuo metu, kai partiniams ėjikams, Kingstono Šachtoms, Čikagos Aplinkiniams keliams, Antram Miestui, Čikagos Alaus Patirčiai, Mėlynai Čikagai ir Namui Bliuzo Čikaga yra idealūs punktai, kad padarytų jų naktis, supdamasis ir vykdamas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai Aplankyti

Idealus laikas atidengti Čikagą yra nuo balandžio iki gegužės imtinai ir nuo rugsėjo iki spalio imtinai kai temperatūra yra maloni, viešbučio tarifai yra protingi, ir jūs galite surasti pigius skrydžius į Čikagą. Daug avialinijų siūlo pigius avialinijos bilietus Čikagai per šį periodą.

Pirminis Oro uostas

Čikaga O’Hare Tarptautinis Oro uostas (ORD) yra pagrindinis komercinis oro uostas, aptarnaujantis miestą. Tai yra ketvirtas labiausiai užsiėmęs oro uostas pasaulyje išreiškiant keleiviniu eismu ir turi daugumą skaičiaus kilimo ir leidimosi takų (9) tarp bet kokio pagrindinio tarptautinio oro uosto.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.