Kaip nesiartinti prie sąrašo be musių

parašė , 2015-11-04 10:04

Tai yra galbūt Amerikos labiausiai prieštaringas sąrašas. Jūsų vardas galėjo būti įtrauktas čia be bet kokių žinių, ir to pašalinimas galėjo būti labai sudėtingas.

Šis federalinis sąrašas be musių yra kompiliacija vardų, kuriems uždraudžia sėsti į komercinius skrydžius į ir nuo Jungtinių Valstijų. Atskleisti dokumentai atskleidžia, kad, 2013 m. rugpjūčio, virš 47 000 vardų buvo įtraukti į Amerikos sąrašą be musių, kuris susideda iš 800 amerikiečių, iš kurių dauguma nežino, kad jie yra įtraukti. Kadangi vyriausybė oficialiai nepraneša žmonių sąraše, jie neturi jokio būdo sužinoti, kol jiems neuždraudžia nuo įsėdimo į skrydį.
Kai kurios iš aukšto profilio teismo bylų paskelbė, kad vyriausybė neteisingai apėmė žmones į sąrašą, ir sutrukdė jų pastangoms išleisti jų vardus būti nuneštas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vyriausybė tvirtina, kad sąrašo be musių konfidencialumas yra reikalingumas dėl nacionalinio saugumo. Galimas teroristas sugebės žinoti, kad jis yra stebimas vyriausybės, kai jis gauna laišką apie pranešimą, kad jis yra ant vyriausybinio juodojo sąrašo.

Nepaisant paslapties, gausių bylų, atskleidė dokumentus, ir naujienos suteikė kažkokio aiškumo dėl sąrašo be musių proceso. Sekantis yra kai kurie būdai, kuriais asmuo gali užbaigti šiame sąraše:

Kelionė į neteisingą šalį

Kelionė dažnai į žinomus bėdos rajonus gali padėti jus į karštąjį tašką. Kai jūs važiuojate į tokias vietas, jūs būsite labiausiai tikėtina ištirtas. Jei jūs dažnai lankote šalis, kurios yra jungtos su terorizmo atakomis ar finansiniais nusikaltimais, yra didesnio pavojaus jūsų kelionėms, kurios bus įspėtos.

Įstatymo priežiūra išeina

Turi ne būtinai būti įtariama terorizmu, kad jūs esate įtrauktas sąraše be musių. Yra atvejų, kai žmonės turi atidarytus orderius ar kitas savybes, kurios rodo nusikalstamą veiką. Jie taip pat gali būti įtraukti šiame sąraše.

Prieštaringas čirenimas

Uždraustos agentūros, kurios įtraukė į juodąjį sąrašą žmones, pagrįstus "nepatikimu" ar "ne tikėtina" informacija buvo publikuotos vyriausybinių nurodymų. Tačiau, tai nereiškia, kad socialiniai žiniasklaidos paštai neturi automatically būti įvertinti kai prieita prie sprendimo, jei asmuo priklauso ant juodojo sąrašo. Todėl, agentūros buvo instruktuotos įvertinti šaltinio tikimybę ir gamtą informacijos, taip pat kaip rekomenduoti net tai, šaltinis yra neparvirtintas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nėra jokio reikalingumo jaudintis, nors. Galimybės yra, jūs neužbaigsite sąraše be musių tik dėl jūsų čirenimo. Rašymas apie TSA ant Čiulbesio, apimdamas kai kuriuos neigiamus komentarus jūsų patirties į skirtingus oro uostus tik laimės jus "gaila" nuo TSA. Yra daug, pusė keliautojų būtų įtraukti tokiame sąraše.

Vyriausybė padarė daug pakeitimų į sąrašą be musių per teismo sprendimą ar politikos pakeitimų. Tai kaip nors atidarė procesą. Tačiau, kiekvienas sutinka, kad tai yra lėtas ir konfidencialus procesas.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.