Ilgalaikiai kreditai

parašė , 2013-03-16 08:48

Vartotoją Finansinis Apsaugos Biuro paleidimas Kompetentinga Paskolos Taisyklė, kuri paskolos pramonė laukė amžinai nuo Dodd-Frank įstatymo perdavė 2010. Kai kurie ekspertai sako, kad tai padės vartotojams, tuo metu, kai kiti sako, kad tai galėjo skaudinti juos. "Kompetentinga Paskolos Taisyklė" sako skolintojams, ką jie turi padaryti, kad ilgalaikiai kreditai įsitikintų, kad paskolos gavėjas gali leisti sau grąžinti jų paskolą. Nauja taisyklė įsigalios 2014 m. sausio 10-ąją, tai duos bankų ir skolintojų laiką prisitaikyti prie naujo taisyklių komplekto tolyn.

Ilgalaikiai kreditaiVartotojo Finansinis Apsaugos Biuras (CFPB) sako, kad ši nauja taisyklė padės prieš ūksmingas skolinančias praktikas skolintojų ir bankų, kurie įvyko su 2007 apgyvendinimo nesėkme. Jie pasakė, kad tai aiškiai apibrėš tai, ką paskolos gavėjas sugebės suteikti
Daugeliui paskolos gavėjų davė pavojingas paskolas, kurias jie visiškai nesuprato. Toks kaip neigiamas skolos išmokėjimas ir domina tiktai paskolas.

Nauja paskolos taisyklė yra taip pat nustatyta vietoje padėti apsaugoti banką be to. Dėl apgyvendinimo nesėkmės, dauguma vartotojų, kurie pasitraukė nuo jų namų nebuvo laikyti atsakingi kreditai už teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą. Jei skolintojai ir bankai seks šią naują taisyklę, tai jie bus taip pat apsaugoti todėl, kad, jei vartotojas turėjo pašalinti ant jų turto tada jie vis dar būtų atsakingi už skirtumą tam, už ką naminis pardavė ir ką vartotojas įsiskolino ilgalaikiai kreditai skolintojui. Skolintojai gali taip pat nustatyti savo savas skolinančias normas virš šitų slenksčių, bet kreditai internetu nebus apsaugoti pagal "Kompetentingą Paskolos Taisyklę". Jei skolintojas nori, grįžta į subsvarbiausią verslą tada, skolintojas būtų atsakingas už tas paskolas.

Kai kurie ekspertai mano, kad tai gaus skolintojus ir bankus pradėti paleisti pasirašymo nurodymus, kad pradėtų skolinti labiau vėl. Kadangi nuo Dodd-Frank Finansinis Reformos įstatymas 2010 komplekto vietoje "Kompetentinga Paskolos Taisyklė", nebuvo jokio tos taisyklės apibrėžimo. Skolintojai buvo į išgąsdintą, kad paskolintų todėl, kad jie nežinojo tai, kas ruošis kaip gera paskola ilgalaikiai kreditai ir kas nepadarė. Tokiu būdu vietoj to skolintojai tik visiškai suspaudė standartus, kad įsitikintų, kad jie nebuvo laikyti atsakingi už tai, kad žemai, kad paskolino standartus. Šis suspaudimas neįleido daug gerų paskolos gavėjų.

Kai kurios iš taisyklių sukūrė:

– Jokios palūkanos tiktai neskolina, neigiamas skolos ilgalaikiai kreditai išmokėjimas, baliono užmokesčiai ar paskolos, viršyjančios 30 metų trukmę.

– Punktai ir užmokėti mokesčiai negali viršyti 3 % viso paskolos kiekio.

– Skola į Pajamų santykius negali viršyti 43 %

CFPB tikrai paliko rinką atidarytą privatizavimui, kuris subsvarbiausias yra vis dar produktas, kuris galėjo grįžti, kai tik investitoriai pradeda palaikyti tai vėl, kuris daugiau negu tikėtinas tai bus, tai būti tik laiko klausimu.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.