Mintys pagerinti jūsų kitą kelionę

parašė , 2013-07-11 08:04

Kelionė visame pasaulyje yra vienas iš didžiausių būdų atidaryti jūsų protą ir patirti daug skirtingų būdų, kuriais žmonės gyvena. Dauguma žmonių sugrįžta iš kelionės su nauja prasme savęs savarankiškai ir nauju įvertinimu pasauliui aplink juos. Tačiau, yra keli būdai, kuriais šis vystymasis gali būti pabrėžtas, kad jūs galbūt negalvojote iki šio punkto. Anksčiau, negu jūs suplanuosite savo kitą kelionę, svarstysite kai kurias iš kitų minčių padėti jums paplatinti jūsų horizontus ir turėti pilniausią kelionės potencialą.

Jūs galite manyti, kad tai naudingas tyrinėja pasirinkimą pirkimo verslo klasės airfares jūsų kelionei. Fantastiški malonumai, kurie atvyksta su šia kelionės forma turi daug lengvatų, kurios ilgalaikes paskolos gali iš tikrųjų pradėti jūsų kelionę nuo teisės
Yra agentūrų, kurios specializuojasi gavime pigios verslo klasės airfares, ir jūs galite būti nustebintas pamatyti žemas kainas, kurios yra pasiekiamos.

Kai tik jūs atvykote į savo maršrutą, yra daug skirtingų būdų patirti jūsų naują aplinką. Jei jūs važiuojate su žmonių grupe, pabandykite imti dieną ar dienos dalį, kad susprogtumėte savarankiškai. Jūs surasite, kad jūs matote skirtingus daiktus ir labiausiai tikėtina surasite save kalbantis su naujesniais žmonėmis, negu jūs būtumėte, leisdamas laiką su jūsų grupe. Sprogimas savarankiškai valandėlę gali iš tikrųjų atidaryti naujas ir įdomias galimybes per jūsų kelionę.

Kitas kartas, kad jūs važiuojate, svarsto planavimas padaryti vieną daiktą, pirma paskola nemokamai kuris yra už jūsų reguliarios patogumo zonos ribų. Kai kuriems žmonėms, daugiau kad jie važiuoja daugiau kad jie įeina į tam tikrą rutiną, kuri gali suvaržyti jų patirtį. Pavyzdžiui, pabandykite valgyti patiekalą, kad jūs nebūtumėte niekada galvojęs apie valgymą anksčiau, tokį kaip egzotinė mėsa, kuri yra nepažįstama jums. Jūs galite atrasti kažką naujo, kurį jūs mėgstate ir net jei jūs nemėgstate to, tai duos jums didelę istoriją, kad pasakytų jūsų draugams! Tik nepamirškite būti saugus, ir jūs neturėsite nieko, kad pralaimėtumėte ir daug galimybių naujiems greiti kreditai ir jaudinantiems nuotykiams per jūsų kelionę.

Atsiminkite, kelionė yra apie naujų daiktų atradimą, ir jūs turite paimti galimybę palikti jūsų patogumo zoną kartais ir pamatyti tai, ką dar gyvenimas turi pasiūlyti. Kitas kartas, kad jūs leidžiatės į kelionę, bando bent jau vieną visiškai naują daiktą, kad pamatytų, kiek tai turtina jūsų visaapimančią kelionės patirtį.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.