Tiesa apie pilotas buvimą

parašė , 2013-05-27 12:16

Tai yra įprasto asmens paplitęs suklydimas, kad visi pilotai yra baisiai turtingi todėl, kad jie parveda didžiulius atlyginimus namo mainais už tik kelių valandų darbą kas mėnesį. Nors tai gali būti teisinga kai kuriais apribotais atvejais, kreditai internetu ypač vyresniems kapitonams, kurie gauna užmokėtus 200,000$ ar daugiau per metus, tiesa yra, kad dauguma pilotų uždirba daug mažiau, negu žmonės priima.

Todėl, jei jūsų vienintelė priežastis noro tapti pilotu yra galbūt masinės pajamos, jūs geriau sustojate ir galvojate vėl. Jums tikrai galima uždirbti į viršų 200.000$ kasmet kaip pilotas – kaip minėtas, daug vyresnių kapitonų uždirba šį kiekį ir kartais net daugiau. Tačiau, tai ilgai truks ir daug sunkaus darbo ir nesibaigiančių aukų anksčiau, negu jūs pasieksite tą padėtį

Kai jūs pradėsite savo karjerą kaip pilotas bet kreditai nuo 18 metu kokioje oro transporto bendrovėje, jūs turėsite pradėti pagrinde, kuriam skambama kopėčių. Jei jūs esate gana laimingas būti samdytas pagrindinės tarptautinės avialinijos, jūs galite būti priskirtas į iš tikrųjų gerą maždaug 40$ per valandą normą. Dauguma avialinijų siūlo garantuotas 70 iki 75 skridimo laiko valandų kas mėnesį. Darant matematiką, lengva pamatyti, kad tai nustato lygybę su gana padoriomis pajamomis.

Bet ne visos avialinijos gali leisti sau duoti esminius atlyginimus, ypač naujiems pilotams, kurie neturi daug skrendančios patirties. Mokestis, kurį jūs galite laukti, kad gausite nuo regioninės ar vietinės avialinijos daug žemiau, kartais pasiekia tik 15$ per valandą, kurie tikrai neatrodo žavūs apskritai. Žinoma, jei jūs sugebate įdėti daugiau darbo valandų kas mėnesį, jūsų visaapimantis mokestis gali padidėti žymiai, nors jūs tikrai turite įtempti daug sunkaus darbo ir būti visiškai sutelktas ties jūsų darbu pirmus kelis jūsų karjeros metus.

Be to, su aviacijos pramonės valstybe šiomis dienomis, sodindamas darbą, kadangi pilotas gali būti tikru iššūkiu. Iš tikrųjų, keli duoti licenciją pilotai, kurie naujai davė diplomą turiniui savarankiškai su kitų darbo vietų jų pasirinkimo oro transporto bendrovėje paėmimu tik, tokiu būdu jie galėjo gauti savo koją duryse, tada kantriai laukite atidarymo pilotų eilėje.

Be valandų ir pastangų, kurias jūs turite įdėti, yra taip pat daug aukų, ilgalaikiai kreditai internetu kurias jūs turėtumėte aukoti, jei jūs norite tapti sėkmingu pilotu ilgame prabėgime., Pavyzdžiui, gali būti daug pavyzdžių, kai jūs turite dirbti per šventes todėl, kad kaip naujas pilotas, jūs iš tikrųjų neturėsite daug pasirinkimo, per kurį skrydžiai yra duoti jums. Jums užmokės daugiau už tai, kad tu dirbote šitomis ypatingomis dienomis, bet tai taip pat ketintų būti toli nuo jūsų šeimos, ir tai yra neabejotinai didžiulė auka padaryti.

Kaip jūs įgyjate patyrimo ir vyresnumas, tačiau, jūs palaipsniui gėrėsitės daugiau lengvatų ir pašalpos. Jūs sugebėsite pasirinkti savo savas atostogų dienas per metus. Jūs gausite kelionę ir sutarimo pašalpą sau savarankiškai ir jūsų šeimai. Bet geriausiai visų, jūs būsite vertintas aukštesnei mokesčio normai, prinešdamas jus prie uždarbio didelio piloto atlyginimo, kuris buvo vienas iš jūsų pirminių tikslų prasidėti nuo.

Tiesa apie pilotas buvimą yra, kad tai nėra beveik taip žavu, kadangi žmonės mano, kad tai yra, ypač pradžioje. Bet kai tik jūs tikrai įveikiate visus iššūkius ir esate pagaliau padarytas vyresniu kapitonu, jūs galite pagaliau gėrėtis visomis lengvatomis ir pašalpa, apie kurią jūs visada girdėdavote.

Vis dėlto, pavojai ir aukos nesustoja ten. Net jei jūs būsite jau vyresnis kapitonas, kuris uždirba daugiau, negu daugiau nieko jūsų avialinijoje, jūs turėsite vis dar iškęsti buvimą toli nuo jūsų šeimos per daug valandų laiku, ir jūs turėsite susidurti su skrydžio problemų pavojumi kiekvieną kartą kai, jūs pakylate.

Taip pat, kadangi jūs pasidarote vyresnis, būdamas kompetentingas pilotas gali tapti labiau stimuliuojantis, jei jūs nesugebate palaikyti greitus refleksus, aštrų blaivų protą, ir tobulai galandote protinius įgūdžius, kurie yra visi būtini lėktuvo ir jūsų keleivių saugumui. Pilotai tikrai turi privalomą pensinį amžių 65 – kai kuriose avialinijose, tai yra 60 – bet iki to laiko, jūs turėjote jau uždirbti didokas pajamas, tokiu būdu jūs turite sugebėti atsistatydinti patogiai ir turėti viso darbo apdovanojimus, kad jūs įdėjote visus tuos metus.

Tikrai nėra lengva tapti bandomuoju, ypač išmintingas pinigais, kadangi mokymas gali būti labai brangus. Kai tik jūs tikrai gaunate savo licenciją ir tampate patvirtintu pilotu, vis dar bus daug sunkaus darbo, apimto, kad aukštintų jūsų karjeroje. Tik jei jūs sugebate įveikti šituos iššūkius, gali jūs pagaliau gėrėtis saldžiais apdovanojimais, kurie gali tiktai būti patirti vyriausiųjų profesionalų aviacijos lauke.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.