Kaip pasirinkti geriausią orinį greitosios pagalbos automobilį medicinos transportavimo kompanija

parašė , 2014-03-06 14:29

Sveikatos nenumatytas blogiausias atvejis, kuris įvyksta, važiuodamas, ypač užsienyje, gali būti iššūkiu. Jei jūs ar jūsų mylimas tampate sergantys ar sužeisti atostogaujant – jūs žinote tai, ką jūs turite padaryti? Medicinos skrydžiai yra pasiūlyti per daugumą orinės greitosios pagalbos automobilio kompanijos, ir yra paslauga, kuri gali sėkmingai atnešti asmenims, kad gautų sveikatos priežiūrą nuo tolimų vietų. Neseniai orinių greitosios pagalbos automobilio tiekėjų skaičius sprogo, ir jūs galite surasti juos Geltonuosiuose puslapiuose ar peržiūrėdamas tinklą, ieškodamas "medicinos skrydžius" ar "orinį greitosios pagalbos automobilį."
Potencialios Health Air Transport Kainos

Kiek orinis greitosios pagalbos automobilio transportavimas kainuos gali būti nustatytas daugelio kintamųjų. Rūpestingai pažiūrėkite į kainas, įrašytas į sąrašą ant tinklo, ir užduokite klausimus dėl visos kainos. Jei jums nedavė išvardintos papunkčiui citatos, jūs turite visiškai paprašyti vieno.

Taip, Kaip Jūs Pasirenkate Geriausią Orinį Greitosios pagalbos automobilio Tiekėją?

Mažas planavimas eina ilgas kelias., Pavyzdžiui, – ieško orinio greitosios pagalbos automobilio tiekėjo, kuris pasielgs su visomis detalėmis jums ir padės darbui su jūsų draudimo bendrove apdirbti reikalavimą efektyviai.

Kad įsitikintumėte, kad jūsų šeima ir mylimi vieno dolerio banknotai gauna geriausią rūpinimąsi, ieškokite kai kurių iš šitų papildomų, būtinų detalių:

Ieškokite Naujausios Orinės Greitosios pagalbos automobilio Licencijos

Visos paslaugos turi bėgti po leidimu ir laikyti aviacijos reitingą ir laikyti pažymėjimą sveikatos priežiūroje tokį kaip kritiška rūpinimosi slaugytoja ir aukštintas gyvenimo palaikymas. Medicinos pažymėjimas yra taip pat svarbus, kad garantuotų, kad didžiausias rūpinimasis yra pasiekiamas pacientams.

Skirtingumas Tarp Orinių Greitosios pagalbos automobilio Brokerių ir Orinių Greitosios pagalbos automobilio Operatorių

Oriniai medicinos operatoriai yra tipiškai nepriklausomi tiekėjai, kurie valdo ir kontroliuoja jų savą orinių greitosios pagalbos automobilio reaktyvinių lėktuvų flotilę. Pranašumas darbo su tikru tiekėju prieš brokerį yra gausus; normos yra kontroliuotos, saugumas ir palaikymas yra gerai dokumentuoti, ir reaktyviniai lėktuvai yra teisingai, mediciniškai formuoti, kad aprūpintų saugiausią, patogesnį skrydį pacientą, bet koks medicinos sąlygos. Ant antrosios pusės yra brokeriai, kurie padeda pacientams, ar medicinos įranga randa geriausias orines greitosios medicinos pagalbos tarnybas, kurios įvykdys jų tam tikrą medicinos poreikį; jie nevaldo savo savų flotilių, bet įvertina paslaugas su daugeliu pardavėjų. Dažnai jie nepamatė, kad lėktuvų pacientai skris, nei jie turi bet kokias detales apie ekipažo pažymėjimą.

Ekipažo Tinkamumas ir Mokymas

Reikia, kad medicinos transportavimo komanda ir medikai būtų mokyti specialiai aviacijos sveikatos priežiūrai, dėl kūno pakeitimų ir daugelio medicinos sąlygų, kurios yra įtakoje pakėlimo pakeitimų. Dėl šios priežasties patyrusios medicinos komandos turėjimas, kas yra daug žinantis kelionėje lėktuvu yra kritiškas faktorius svarstyti.

Orinis Medicinos Transportinis Komandos Tinkamumas

Tai garantuos, kad pacientai gauna aukščiausios kokybės dėmesį tuo metu, kai transporte. Visas medicinos personalas turi turėti pažymėjimą ir kritiškus įgūdžius, kad turėtų reikalo su kiekviena medicinos situacija pacientų skrydyje. Žinios jūsų ekipažo ir skrydyje medicinos komandos yra svarbios sveikatai ir saugumui paciento ar mėgo tokį.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.