Gavimas į oro uostą

parašė , 2014-07-16 08:41

Kelionė lėktuvu tapo tiek populiari dėl savo greičio ir patogumo. Užuot ėmusi dienas, ar savaites, kad pasiektų maršrutą, kelionė lėktuvu padarė tai galima keleiviams, kad pasiektų jų maršrutą vieną dieną – net jei tai yra tūkstančiai kilometrų toli.

Nepaisant šio nuostabaus patogumo, yra vis dar vienas masinis kelio susiaurėjimas kelionės lėktuvu sistemoje – oro uostas. Dėl būtinos žemės, oro uostai yra paprastai esantys priemiestyje miesto ir gali dažnai pasirodyti sudėtingi, brangūs ir nepatogūs, kad pasiektų.

Visa pramonė buvo sukurta aplink gavimą žmonių į ir nuo oro uostų. Šitas įvairus transportinis pasirinkimas kiekvienas turi jų savas unikalias už ir prieš, kurios bus nubrėžtos bendrais bruožais apačioje, kad padėtų jums daryti geriausią pasirinkimą

Traukiniai ir Autobusai

Bendriausias visuomeninio transporto pasirinkimas, pasiekiamas, kad gautų jus į oro uostą, yra traukiniai ir autobusai. Tuo metu, kai jie yra apskritai pigiausias pasirinkimas, jie gali būti nepatikimi, ir jūs esate surištas į paslaugų tvarkaraštį. Visuomeninio transporto paslaugos dažnai neprasideda dienos pradžioje, ar tęsiasi iki vėlumos, darydamos juos tiktai tinkamus siauram išvykimo laikų diapazonui.

Oro uosto Erdvėlaiviai

Oro uosto erdvėlaivis yra labiau valytas būdas pasiekti oro uostą laiku jūsų skrydžių išvykimui. Šitoms paslaugoms apskritai vadovauja, naudodamos mažus minifurgonus, ar autobusus. Jūs mokate, kad būtumėte pakeltas nuo jūsų namų ir esate tada atneštas į oro uostą. Kiek jūs mokate už šią paslaugą priklausys nuo to, kaip toli toli jūs esate nuo oro uosto. Tačiau, nepaisant buvimo pigesnis negu taksi, erdvėlaiviai yra vis dar brangesni negu visuomeninis transportas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagrindinis neigiamas aspektas su erdvėlaiviais yra, kad jie vis dar bėga ant tvarkaraščio, nors ir lankstesnis ir jūs galite praleisti ilgą laiką, tik paveždami kitus keleivius, anksčiau, negu jūs net pradėsite savo kelionę į oro uostą.

Taksi

Taksi, kadangi jūs galite jau žinoti, yra žymiai brangiausias pasirinkimas tam, kad pasiektų oro uostą. Ant viršūnės dažnai šlykščių normų, kurias paimama taksi Australijoje, dauguma pagrindinių oro uostų taip pat ima mokestį ant visų taksi mokesčių už važiavimą viršūnės, didindami šią kainą net toliau. Jie turi iš tikrųjų būti jūsų paskutiniu pasirinkimu oro uosto transportui.

Tik Variklis!

Niekas iš anksčiau minėto pasirinkimo nėra puikus, taigi kodėl ne tik vairuoja jūsų savą automobilį? Daug žmonių nukainoja šį pasirinkimą dėl aukštos kainos oro uosto automobilių aikštelės, tačiau, tai išvengiama. Yra daug nepriklausomų kompanijų, kurios yra esančios šalia oro uosto, kurie siūlo labai įperkamą pasirinkimą tam, kad statytų automobilį. Jūs galite palikti savo transporto priemonę ten, ir jie išlaipins jus terminale.

Tai leidžia jums lankstumą naudoti jūsų savą transporto priemonę, kad pasiektų oro uostą ir paliktų tai lengvai po jūsų sugrįžimo.

Ko Jūs Laukiate?

Kitas kartas jūs turite nueiti į oro uostą, rimtai svarstyti vairavimą savarankiškai. Net su kaina palikti jūsų transporto priemonę su saugia automobilių aikštelės kompanija, jūs labai tikėtina išeisite priekyje kainoje ir patogume.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.